Випускникам

«  Грудень 2017  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 11.12.2017, 22:57

Реєстрація на тестування розпочнеться в лютому.

Український центр оцінювання якості освіти виклав на своєму сайті актуальну інформацію для майбутніх абітурієнтів, які складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання 2018-го року.

У розділі "Предмети ЗНО" розмістили актуальні характеристики сертифікаційних робіт, критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю та програми ЗНО.

У характеристиці сертифікаційної роботи з певного навчального предмета зазначено структуру тесту, кількість та типи завдань, наведено схему нарахування тестових балів і кількість балів, які можна отримати, правильно виконавши всі завдання тесту. Також у характеристиці зазначено час, відведений на виконання тесту.

Критерії оцінювання завдання з розгорнутою відповіддю містять розширену інформацію про нарахування балів за виконання завдань за певним критерієм. Наприклад, після ознайомлення з критеріями оцінювання власного висловлення з української мови учасник тестування буде знати, з яких частин має складатися власне висловлення та наявність яких помилок призведе до зменшення кількості тестових балів під час оцінювання цього завдання.

Програми ЗНО 2018 року містять вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників з певного навчального предмета. Саме на основі цих програм, які розробляє та затверджує Міністерство освіти і науки України, укладаються тестові завдання сертифікаційних робіт.

Також стануть у пригоді під час підготовки до тестування коментарі фахівців УЦОЯО та аналіз інформації, як учасники виконали завдання зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році. Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/layfhaki-dlya-abituriyentiv-oprilyudnili-kriteriyi-ocinyuvannya-ta-programi-zno-1032310.html

31 січня об 11-30 в УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: «6 лютого стартує реєстрація на ЗНО-2017». Директор Українського центру  оцінювання якості освіти  Вадим Карандій розповість про терміни та спосіб реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні; можливості вибору предметів для ДПА, що проходитиме у формі ЗНО; забезпечення умов участі в зовнішньому незалежному оцінюванні осіб з особливими освітніми потребами; особливі умови реєстрації для осіб із неконтрольованих територій та учасників антитерористичної операції, учнів (студентів, слухачів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, випускників закордонних навчальних закладів

Детальніше читайте на УНІАН: http://press.unian.ua/event/8896-6-fevralya-startuet-registratsiya-na-vno-2017.html