Методична скарбничка

Головна » Файли » Методична скарбничка » Вивчаємо досвід

Повідомляє прес-служба департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА
01.12.2015, 11:26

Тернопільський навчальний  заклад визнаний як глобальний лідер завдяки успішній інтеграції технології у  викладанні та навчанні. Заліщицька державна гімназія обрана корпорацією Майкрософт як Показова-Школа 2015-2016 за відмінні успіхи у трансформації свого навчального середовища, забезпеченні (створенні умов та використанні) більш персоналізованого навчання учнів, використанні хмарних технологій з метою кращої підготовки учнів – успішних фахівців своєї справи у майбутньому.

Читайте також: Новий Закон «Про освіту» повинен відповісти суспільству на питання, в чому полягає реформа освіти

Заліщицька державна гімназія приєднується до ексклюзивної спільноти 400 головних шкіл світу, визнання яких дає змогу по-справжньому оцінити їх новаторські зусилля та інновації в переосмисленні викладання, навчання й оцінювання, щоб просувати використання навичок ХХІ століття.

Отримання статусу Показова-Школа Майкрософт – велика честь і визнання ентузіазму нашого педагогічного колективу, що створюють сучасне інноваційне навчальне середовище, – говорить директор Заліщицької державної гімназії Олександра Войчишин. – Ми з нетерпінням чекаємо на можливість ділитися своїм досвідом з іншими школами в Україні та у світі, щоб продовжувати пошук інноваційних способів для забезпечення  наших учнів відповідними інструментами, необхідними для успішного навчання у класах та за їх межами“.