Вітаю Вас, Guest · RSS 26.04.2024, 01:00

Головна » 2015 » November » 15 » 15 листопада – День пам’яті жертв ДТП
15 листопада – День пам’яті жертв ДТП

Цей день покликаний привернути увагу до сумного факту: у всьому світі в результаті дорожньо-транспортних подій щодня гине 3 тисячі чоловік і близько 100 тисяч отримують серйозні травми. Більша частина загиблих та постраждалих - молодь.

З ініціативи лідерів учнівського самоврядування у нашому закладі 15.11.2015 р. було проведено інформаційну годину на тему: «  Вони б могли жити: найстрашніші ДТП за останні пів року», для учнів 10 – 12 класів із переглядом документального фільму.

Якщо ми усі будимо поводитися завжди відповідально - їздити і ходити, як цивілізовані люди, в атмосфері взаємної поваги - це вже буде великий крок назустріч створення комфортних дорожніх умов та буде запорукою безпеки на дорозі для усіх учасників дорожнього руху.

Переглядів: 410 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 0.0/0