«  December 2017  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 20.04.2024, 06:03

Головна » 2017 » December » 18

Підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу «Кращий кабінет англійської мови ЗНЗ» -2017, який вже 7-ий рік поспіль проводиться на ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛІ РЕЙТИНГУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ. Приємно зазначити, що вчитель англійської мови Стецько Н.Б. взяла участь у конкурсі і отримала 3 відзнаки:

1. за зайняте 1-ше рейтингове місце серед 100 кращих ЗНЗ України у загальному заліку Конкурсу «Кращий кабінет англійської мови ЗНЗ» -2017;
  2. за зайняте 1-ше рейтингове місце серед ЗНЗ Тернопільської області у загальному заліку Конкурсу «Кращий кабінет англійської мови ЗНЗ» -2017;
  3. за зайняте 1-ше рейтингове місце серед ЗНЗ Теребовлянського району у загальному заліку Конкурсу «Кращий кабінет англійської мови ЗНЗ» -2017.
  4. ... Читати далі »
Category: Англійська мова-Per Aspera Ad Astra | Views: 617 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 18.12.2017 | Comments (0)

Учні 2-Б класу разом зі своїми наставниками Верхоляк Н.С.,Лісною М.В. та бібліотекарем Субчак Н.В. відвідали міську публічно-шкільну бібліотеку. Директорка закладу Михно Н.В. гостинно запросила усіх у царство книг. З уст бібліотекарів линули цікаві історії про нові надходження,про те,як потрібно любити і берегти книгу. Діти розгадували загадки,переглядали книги,записувались у бібліотеку,а ще після розповіді авторки Наталії Михно легенди «Як бджоли врятували місто Теребовлю»малювали малюнки,які уже через кілька хвилин прикрасили фойє бібліотеки. Кожному читачеві директорка подарувала власну книгу «Скарби твого міста». Діти пообіцяли стати активними читачами бібліотеки.

Views: 457 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 18.12.2017 | Comments (0)

«Казки подих тут панує…» Під таким девізом сьогодні в навчально-виховному комплексі  відбувся районний етап виставки-конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет». Учні та педагоги  із 22-х закладів освіти району взяли у ньому участь.  Цьогоріч учасники продемонстрували дуже цікаві, оригінальні, креативні композиції у всіх номінаціях. Учні нашого НВК теж  демонстрували свої новорічно-різдвяні композиції. І хоч члени  журі ще не оголосили офіційних переможців,  нам особливо сподобались роботи учнів з Микулинець . А про результати конкурсу ми всі дізнаємось з підсумкового наказу відділу освіти. Отож,  чекаємо результатів.

Views: 420 | Added by: Семків_Юрій | Date: 18.12.2017 | Comments (0)

Ось і настала мить, коли Миколай завітав до дітей підготовчого класу «Бджілка». Дійство відбулося 15 грудня о 12.30 в актовій залі школи. Чудотворець був зі своїми помічниками-ангелами. Жодна дитина не залишилася без подарунка. А у відповідь діти підготували для Миколая вірші та пісні. Дякуємо батькам, які допомогли організувати свято і вчителям Мазурок Н.І., Спеціальній Н.З., Пемковській О.С., Буртак Н.О. Отож, наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято для нас буде святом Милосердя, святом Доброти, Прощення і Любові до ближніх!

Views: 438 | Added by: Семків_Юрій | Date: 18.12.2017 | Comments (0)

З нагоди 110 річниці гімназії у Теребовлянському НВК учнями VII(11) класу була проведена учнівська науково-практична конференція «Гімназія – міст єднання минулих і прийдешніх поколінь».

У роботі конференції взяли участь кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України ТНУ ім. Володимира Гнатюка - В.В. Старка та методист МАН – Ямінська С.М.

Views: 422 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 18.12.2017 | Comments (0)

Дитячому хору Теребовлянської церкви Св. о. Миколая, керівник Наталя Буртак, виповнилося 10 років. Цьогоріч колектив поповнився новими учасниками, і нещодавно вони разом з парохом храму
о.-мітратом Іваном Сиваком побували на дводенних реколекціях в Зарваниці. Діти уважно слухали духовні настанови о. Миколи Медюха, відвідали святині Марійського духовного центру. Помолилися за мир і спокій в країні, а також за солдат, які особливо потребують нашої підтримки в передноворічнім часі і в період очікування Різдва Христового, знаходячись в зоні АТО, далеко від своїх родин.

Діти висловлюють особливу подяку Владиці за можливість духовного збагачення, за теплий нічліг, а працівникам кухні - за смачні страви.

Views: 458 | Added by: Семків_Юрій | Date: 18.12.2017 | Comments (0)

Views: 408 | Added by: Семків_Юрій | Date: 17.12.2017 | Comments (0)