«  December 2017  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 25.04.2024, 18:01

Головна » 2017 » December » 29

27 грудня учні 3-Б класу, їхні батьки, класний керівник Яворська Г.С.і вихователь Боднарчук Г.Б. відвідали дітей Тернопільського сиротинцю «Малятко» із солодкими гостинцями та подарунками, виготовленими власноруч вихованцями Теребовлянського НВК. Третьокласники водили новорічні хороводи із маленькими дітками, співали пісні, проводили руханки. Вихованці дитячого будинку розповідали віршики та залюбки спілкувалися із гостями. Класний колектив 3-Б разом із батьками відчули велике бажання побувати у «Маляткові» ще не раз і пообіцяли діткам приїхати до них з іграми та розвагами. «До зустрічі!» - такими  були слова на прощання.

Але день тільки починався... Попереду дітей та дорослих чекала розважальна програма та вистава у ляльковому театрі, перед якою діти мали змогу помилуватися чарівною новорічною  ялинкою   м. Тернополя, покуштувати італійську піцу та  ситі й у хорошому настрої відправилися у ляльковий театр. Надзвичайні емоції переповнювали діток і вчителів. Це була подорож у казку, подорож у безтурботне дитинство!

Views: 384 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 28.12.2017 | Comments (0)

З 11 грудня у 3-Б класі під керівництвом вихователя Боднарчук Г.Б. стартував проект «Добро та краса врятують світ».

В рамках цього проекту класний колектив брав участь у шкільному конкурсі новорічних композицій «Замість ялинки – зимовий букет », де зайняв І місце в номінації «Новорічна композиція». На районному етапі цього конкурсу ми зайняли ІІ місце. Діти зробили власноруч подарунки-обереги для воїнів АТО, в рамках благодійної акції «Привітай воїна-захисника з святом Миколая та Різдвом» .

Галина Богданівна провела з учнями творче заняття «Що таке краса та для чого вона потрібна», а також заняття з елементами тренінгу «Чому слід робити добро» під гаслом «Роби добро щодня». Під час заняття діти з вихователем створили «скарбничку добрих справ», яку наповнили записами із своїми намірами зробити певні добрі справи протягом тижня, виконали творчу вправу «Складаємо казку», створивши та оформивши міні-казочки про Сонечко, яке вчило свої Промінчики світити всім.

Під керівництвом вихователя та з допомогою старшокласників 7, 9 та 10 класів діти виготовля ... Читати далі »

Views: 408 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 28.12.2017 | Comments (0)