«  March 2021  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 19.04.2024, 02:32

Головна » 2021 » March » 18

Наукові, мистецькі здобутки кожної нації належать людству. Але наш святий обов’язок знати свою історію, своїх світочів науки і культури.

17 березня 2021 року в Теребовлянському профільному ліцеї відбулась вчительсько-учнівська конференція, присвячена видатному світочу науки, фундатору української математичної культури, славетному  математику Тернопільщини, доктору філософії, поету математики – Мирону Онуфрійовичу Зарицькому (21.05.1889 – 10.08. 1961).

В роботі конференції  взяли участь учні 9-А, 10-го, 11-А класів, вчителі математики Н.Р. Паламарчук та Л.І.Колодійчук.

Учасники конференції напередодні провели дослідження, зібрали цікавий матеріал про життєвий і творчий шлях вченого. З доповідями про дитячі, шкільні та студентські роки вченого, про його наукові інтереси, педагогічну та просвітницьку діяльність виступили учні 11-А класу Чаплюк Тетяна, Свинарчук Інна, Погоріла Катерина, Борецька Анастасія та учні 9-А класу Юркевич Ольга, Лось Софія, Трач Анна, Сеньків Ольга, Драгущак Іванна, Максимишин Олександр.

Виступаючі зазначили, що умови життя для Мирона Зарицького були не вельми сприятливими. Він пережив ... Читати далі »
Views: 187 | Added by: okcanatom | Date: 18.03.2021 | Comments (0)

Серед багатьох проблем українського суспільства чи не найгострішою є проблема наркоманії.  На даний час число молодих людей, які вживають психотропні речовини, продовжує невпинно зростати. При цьому, сьогодні навряд чи можна знайти підлітка, який би не знав про смертельну небезпеку наркотиків. Очевидно, що це знання в більшості випадків нікого не зупиняє.

З цією метою 16 березня відбулася зустріч з  капітаном поліції, старшим інспектором СЮП ВППП Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області  Вітик Л.П.  з питань роз’яснення чинного законодавства щодо відповідальності за вживання та розповсюдження наркотичних засобів та психотропних речовин. На зустрічі, що проходила у формі діалогу, обговорювали нагальні проблеми у донесенні інформації до підлітків та шляхи їх вирішення.

У ході обговорення теми «Протидія поширенню та вживанню наркотичних засобів та психотропних речовин» були розглянуті факти, що призводять не тільки до погіршення здоров’я, але й до проявів протиправної поведінки.

Views: 170 | Added by: okcanatom | Date: 18.03.2021 | Comments (0)