«  April 2021  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 19.04.2024, 07:39

Головна » 2021 » April » 05

З 9 по 22 березня 2021 року проходив ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у МАН України. Цього року конкурс відбувався в онлайн режимі та складався з двох етапів: захисту постера та захисту наукової роботи. Учні Теребовлянського профільного ліцею разом зі своїми наставниками представили на конкурс 18 робіт із різних секцій. 15 учнів стали переможцями конкурсу-захисту. Ліцеїсти вибороли 1 перше місце, 7 других та 7 третіх місць. За кількістю здобутих перемог Теребовлянська філія отримала ІІІ місце серед філій МАН області.

Щиро вітаємо переможців обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у МАН та їх наставників, наукових керівників. Дякуємо їм за творчу, плідну працю. Бажаємо натхнення, ентузіазму та подальших успіхів.

Views: 135 | Added by: okcanatom | Date: 05.04.2021 | Comments (0)

Читання книг – це велика духовна цінність, відпочинок та насолода для душі. Людина, яка вміє і любить читати – щаслива людина. Навколо неї завжди багато розумних, добрих і вірних друзів.

З метою заохочення учнів до читання, розвитку духовно-ціннісних орієнтацій та естетичних потреб особистості, виховання в учнів любові до книги, культури читання в Теребовлянському профільному ліцеї з 29 березня по  2 квітня 2021 року проходив Всеукраїнський тиждень дитячого читання під гаслом «Книжки читай — успіху досягай!».

В рамках тижня проведено квест – вікторину «З якої це казки?». Учні 2-4 класів створювали фотоколажі із відповідей до запитань вікторини, які були зашифровані під QR – кодом. Діти із задоволенням шукали завдання та створили креативні колажі.

Ритм життя сучасних людей настільки стрімкий, що інколи буває важко знайти вільний час для читання. Так, звичайно, не потрібно відмовлятися від усіх благ цивілізації: від комп’ютерів , телефонів, планшетів, ноутбуків та нових віянь техніки, адже вони нам приносять користь. Та варто пам’ятати про книгу, яка ... Читати далі »
Views: 145 | Added by: okcanatom | Date: 05.04.2021 | Comments (0)