«  March 2018  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 25.04.2024, 18:33

Головна » 2018 » March » 13 » 204-ій річниці від дня народження Т.Г.Шевченка присвячується
204-ій річниці від дня народження Т.Г.Шевченка присвячується

В навчально-виховному комплексі тривають Шевченківські дні. Початком святкувань стала інформаційно-просвітницька година «Велич Кобзаря», яку підготували учениці  10 класу школи-інтернату Грещук Анастасія, Вітвіцька Неля, Шостак Наталія під керівництвом вчителя української мови та літератури Кравчук Г.В.

Зачарували присутніх своїм співом Луцишин Анастасія, Кутна Софія, Стадник Ернеста. На завершення всі переглянули відеофільм «Обличчя української історії. Т.Шевченко ».

В рамках святкування 204 -ої річниці від дня народження Т.Г.Шевченка  учні ІІІ класу  гімназії разом із вчителем української мови та літератури Войтович Н.Ф. написали диктант під назвою «Геніальний поет – Тарас Шевченко».

Щоб наголосити на актуальності творчості Кобзаря у цей нелегкий для нашої держави час, учні також читали «Заповіт» і закликали приєднатись до них усіх охочих. Адже поезія Тараса  Шевченка – це життєдайне джерело, з якого черпають сили, віру і надію  всі українці.

В актовому залі НВК  розташувалася виставки: портретів Т.Г.Шевченка «Шевченко в нашій родині» та видань «Кобзаря» «Кобзар – книга правди», до організації якої долучились педагоги, учні та батьки.

Щирим дарунком великому Кобзарю стала виставка робіт юних художників навчально-виховного комплексу «Шевченку присвячуємо»: Яцків Христини, IV-а клас гімназії, Дошни Христини , Богомаза Миколи, І клас гімназії, Оружак Сніжани, 9 клас школи-інтернату.

Переглядів: 420 | Додав: Семків_Юрій | Рейтинг: 0.0/0