Вітаю Вас, Guest · RSS 19.04.2024, 13:29

Головна » 2018 » November » 21 » Бути українцем і пишатися цим
Бути українцем і пишатися цим

Бути українцем і пишатися цим. Любити свою країну, її Прапор і знати її Гімн. Розуміти що нас багато і разом ми справжня сила! Цьому навчалися шестикласники під час Уроку мужності? який провела  21 листопада вихователь Тихоліз М.В..

Захід,  приурочений Дню Гідності та Свободи України і проводився з метою розширення знань учнів про події Євромайдану та вшанування пам’яті героїв, які поклали життя заради майбутнього.

Учні переглянули мультимедійну презентацію, відео «Герої не вмирають», «Небесній Сотні присвячується», вшанували пам'ять загиблих  героїв хвилиною мовчання, запалили свічки  пам’ яті під мелодію «Пливе кача», щирими  дитячими словами подякували українським воїнам, які захищають наш кордон на Сході України.

Пам’ятаймо тих, хто  поліг за нашу гідність і свободу… Герої не вмирають!

Переглядів: 338 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 0.0/0