«  September 2019  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 25.04.2024, 13:32

Головна » 2019 » September » 2 » Де найкраще місце на Землі
Де найкраще місце на Землі

1 вересня 2019 року- знаменний день в історії Теребовлянської гімназії, адже цього дня відроджена гімназія святкувала своє 25-те день народження.

Отож, і День Знань- 2019 пройшов незвичайно.

Розпочалося святкування традиційно, на шкільному подвір’ї, де після літніх канікул зустрічали учні, вчителі та батьки. Але далі все відбувалося весело, цікаво, історично-пошуково, музично, екологічно, одним словом креативно! Всі гімназисти , маленькі і дорослі, вчителі, батьки стали учасниками великого квесту «Де найкраще місце на Землі?»

Свято проходило в 4-ьох локаціях: учні 1-5 класів свої пошуки вели в приміщенні школи , а учні ІІ-VI класів гімназії та учні 6-11 класів спецшколи-інтернату шукали відповіді на завдання квесту по всій великій, мальовничій території нашої прекрасної гімназії. Кожен класний колектив отримав з рук директора пакет із завданнями квсету і тут почалося…

Квест тривав 30 хвилин, а тим часом на площі перед школою випускники вітали першокласників з першим днем навчання в чарівній Країні Знань. Маленькі учні нової української школи та їхні батьки підготували до свята танцювальний флешмоб, і ще висадили на території школи саджанці дубочків та ялинок. Випускники привітали першачків , вручили їм пам’ятні подарунки і провели на перший урок.

А тим часом учасники квесту виконали свої завдання і всі присутні почули відповідь на запитання «Де найкраще місце на Землі?»

І вкотре всі переконалися, що найкраще місце на планеті Земля – це наша

рідна Україна, це наше рідне місто Теребовля, де ми народилися, де

живуть наші батьки, де ростуть наші учні, і звичайно най-найкращим місцем на

Землі є наша рідна школа – Гімназія! Школа з великої букви, яку знають і

цінують, школа мрій, радості, доброти, безтурботного щастя і пізнання нового.

Школа, в якій нашим учням пощастило навчатися, а нам, педагогам,

працювати.

На завершення свята пролунав перший дзвоник 2019-2010 навчального року, а директор НВК, Архитко О.В,. привітав всіх присутніх з початком навчального року.

Заключним акордом Дня знань став танцювальний флешмоб, в якому взяли участь всі учні та вчителі нашої школи.

Святкування 25-ти річчя Теребовлянської гімназії будуть тривати упродовж навчального року і всі вони будуть незвичайними, активними, креативними.

Переглядів: 268 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 0.0/0