Меню


Рейтинг учнів
2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008

Корисні посилання









Категорії
Англійська мова-Per Aspera Ad Astra [56]
Вчимо німецьку - пізнаємо світ [7]
,

Форма входу

Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

CO.KZ WebGroup

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Вітаю Вас, Гість · RSS 26.05.2019, 23:08

Головна » 2019 » Лютий » 14 » Досягнення кафедри БХІГ
18:49
Досягнення кафедри БХІГ

Учні нашої школи під керівництвом педагогів кафедри біології, хімії, історії та географії вкотре продемонстрували хорошу результативність під час ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

Зокрема, на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад здобуто такі перемоги:

Біологія

І місце – Петрик Ольга (11 клас)

І місце – Яворський Юрій (10 клас)

ІІ місце – Налисник Наталія (10 клас)

ІІІ місце – Сівіцька Христина (11 клас)

ІІІ місце – Архитко Ірина (8 клас)

ІІІ місце – Фарботняк Олександр (8 клас)

Вчитель Гуцкалюк Л.І.

ІІ місце – Погоріла Катерина (9 клас)

ІІІ місце – Мозиль Анастасія (9 клас)

ІІІ місце – Білінський Святослав (9 клас)

Вчитель Лось Л.О.

Екологія

І місце – Петрик Ольга (11 клас)

ІІ місце – Смірнова Зоряна (11 клас)

Вчитель Гуцкалюк Л.І.

Хімія

І місце – Шкаферак Михайло (10 клас)

І місце – Трач Анна (7 клас)

ІІ місце – Петрик Ольга (10 клас)

ІІІ місце – Яворський Юрій (10 клас)

ІІІ місце – Карпець Денис (8 клас)

ІІІ місце – Фарботняк Олександр (8 клас)

Вчитель Табас Л.С.

Історія

ІІ місце – Чайковська Анастасія (10 клас)

ІІ місце – Мозиль Анастасія (9 клас)

ІІ місце – Чаплюк Тетяна (9 клас)

Вчитель Кавулич М.Я.

Правознавство

І місце – Мозиль Анастасія (9 клас)

ІІ місце – Пержило Марія (9 клас)

Вчитель Ірза Н.М.

Географія

І місце – Галюлько Соломія (10 клас)

ІІ місце – Мозиль Анастасія (9 клас)

Вчитель Будзанівська Н.М.

 

Перемоги здобуті на ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад:

Біологія

ІІІ місце – Петрик Ольга (11 клас)

ІІІ місце – Яворський Юрій (10 клас)

Вчитель Гуцкалюк Л.І.

Хімія

ІІІ місце – Шкаферак Михайло (10 клас)

Вчитель Табас Л.С.

Правознавство

ІІІ місце – Мозиль Анастасія (9 клас)

Вчитель Ірза Н.М.

 

Пишаємося нашими вихованцями та бажаємо їм міцного здоровя і натхнення у подоланні наступних вершин.

Переглядів: 46 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz

Теребовлянський навчально-виховний комплекс Тернопільської обласної ради

Будемо дуже раді бачити Вас знову на нашому сайті. Зауваження та пропозиції надсилайти на адресу : Tergimnazia@ukr.net