Вітаю Вас, Guest · RSS 25.04.2024, 04:29

Головна » 2018 » November » 23 » « … І вічна пам’ять  Героям!»
« … І вічна пам’ять  Героям!»

21 листопада 2018 року в 7 класі слабозорого відділення була проведена   класна година « … І вічна пам’ять  Героям!» ( До Дня Гідності і Свободи)  під керівництвом класного керівника  Войтович Н.Ф. та вихователя  класу Василевської  Д.А.

Учні пригадали про 5-ту річницю Революції Гідності - Євромайдан,  його історію,  сформували розуміння єдності і цілісності України.

Хвилиною мовчання пом’янули  земляків - Героїв Майдану, які відстоювали незалежність України та віддали своє життя за свободу.

Через «мікрофон вільних думок»  учні визначили зміст понять « гідність»  і «свобода». відзначили, що  це день, коли ми думаємо про майбутнє, але водночас пам’ятаємо  тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбутнє.

Діти усвідомили почуття особистої відповідальності за долю держави,  готовність служити  Вітчизні.

Переглядів: 368 | Додав: Семків_Юрій | Рейтинг: 0.0/0