«  April 2019  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 25.04.2024, 05:52

Головна » 2019 » April » 20 » Klitschko Foundation. Проект «Посилка успіху»
Klitschko Foundation. Проект «Посилка успіху»

Вітаємо вчителя фізичної культури Теребовлянського НВК Демчука Тараса Володимировича з перемогою у 1-му етапі проекту «Посилка успіху», який проводиться  за сприяння організації Klitschko Foundation. Благодійна організація «Фонд Кличко» за підтримки UEFA Foundation розпочали оновлений проект «Посилка успіху», у якому вчителі фізичної культури та тренери спортивних секцій з усієї України мали можливість відвідати триденний тренінг від Klitschko Foundation у Києві 15-17 квітня.

Учасники проекту “Посилка успіху” мали чудову нагоду поглибити свої професійні знання, ознайомитись з ефективними методами викладання, здобути необхідні навички для того, щоб заохотити дітей до активного та здорового способу життя. Команда професійних тренерів розповіла учасникам тренінгу  про здоровий та активний спосіб життя, правильне харчування, особливості роботи з дітьми та підлітками, давала поради, як впоратися із важкими ситуаціями під час навчання. Цікавими та змістовними були групові заняття з менторами. Незабутні враження та позитивні емоції залишив візит до музею братів Кличко.

Проект навчає методів ефективного викладання спорту та допомагає залучати учнів до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її межами, знаходити нові шляхи до кращої співпраці з учнями на заняттях.

Переглядів: 332 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 0.0/0