«  April 2015  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 20.04.2024, 13:36

Головна » 2015 » April » 9 » МАН
МАН

Учениця 10-го класу Теребовлянського НВК Підкова Тетяна взяла участь у Всеукраїнському захисті науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук (секція Англійська мова) у Києві та виборола III місце. Юна дослідниця представила наукову роботу англійською мовою на тему «Прізвиська та назвиська у сучасній англійській мові» (науковий керівник Стецько Наталя Богданівна, вчитель-методист Теребовлянського НВК).

Відділення МАН у Теребовлянському навчально-виховному комплексі існує вже кілька років. Основна мета його діяльності - створення умов для прояву, підтримки та особистісного розвитку обдарованих учнів, творчої самореалізації їх потенціалу, що є основною запорукою розвитку обдарованості, адже здібності самі по собі розвиватись не можуть.

Протягом останніх років секція Англійська мова (керівник Стецько Н.Б.) працює над низкою проблем. Основана увага приділяється навчально-виховному процесу і опануванню учнями-слухачами чотирьох видів мовленнєвої діяльності. Навчання проводиться на основі поєднання особистісно зорієнтованого, комунікативно-діяльнісного, компетентнісного, соціокультурного підходів та принципів єдності навчання, виховання і розвитку.

На заняттях з Малої академії слухачі вчаться критично мислити, швидко орієнтуватися у різноманітних ситуаціях, знаходити правильне рішення, і звичайно ж, писати наукові праці. За 9 років існування секції - 17 призових місць I-II-III-го ступенів на обласному захисті та 3 призових місця на Всеукраїнському захисті МАН.

Тож, щиро вітаємо переможницю та її керівника і бажаємо успіху у подальших напрацюваннях!

Переглядів: 452 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 0.0/0