«  December 2020  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 19.04.2024, 01:14

Головна » 2020 » December » 6 » МАН – конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів молодшої вікової категорії
Відбувся конкурс-захист науково-дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів. Щороку в конкурсі беруть участь більше сотні юних науковців. 2020 рік не був винятком - на розгляд журі надійшло 85 реферативних робіт з усіх куточків області.
Цьогоріч конкурс проходив у новому форматі – дистанційно на платформах Zoom та Google Meet. Традиційно конкурс відбувався у два етапи: заочне оцінювання реферативних робіт та захист.
Вітаємо 7 молодших вихованців Теребовлянського НВК, які захищали власні дослідження та отримали призові місця:
Семків Олеся - 1 місце, секція «Експериментальна та теоретична фізика», науковий керівник Семків Юрій Ігорович.
Чаплюк Ілля - 2 місце, секція «Англійська мова», науковий керівник Стецько Наталя Богданівна.
Кокайло Віталіна - 2 місце, секція «Зарубіжна література», науковий керівник Білінська Ольга Володимирівна.
Бескупович Максим - 2 місце, секція «Українська мова», науковий керівник Миколаїв Любов Володимирівна
Богомаз Микола - 3 місце, секція «Математика», науковий керівник Колодійчук Любомира Іванівна.
Борис Оксана - 3 місце, секція «Медицина», науковий керівник Лось Ліля Омелянівна.
Стасюк Мар’ян - 3 місце, секція «Комп’ютерні науки», науковий керівник Стасюк Олександра Ярославівна.
Метою заходу є виявлення та підтримка інтересу обдарованої учнівської молоді до пізнавальної, пошукової, науково-дослідницької роботи у секціях МАНУ. Адже, маленькими кроками можна досягнути значних висот.
Бажаємо юним науковцям та їх наставникам наснаги і творчого натхнення, віри у власні сили та сміливості у своїх прагненнях, і, звичайно, не зупинятись на досягнутому!
Категорія: Англійська мова-Per Aspera Ad Astra | Переглядів: 201 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 0.0/0