«  Березень 2017  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 20.11.2017, 21:02

Головна » 2017 » Березень » 15 » Методичний семінар «Методика і прийоми інклюзивного навчання»
Методичний семінар «Методика і прийоми інклюзивного навчання»

15 березня 2017 р.відбувся виїзний методичний семінар з переддипломної педагогічної практики для студентів 4 курсу спеціальностей  "Початкова освіта"  та "Соціальна педагогіка" на базі Теребовлянського навчально-виховного комплексу  на тему "Методика  і прийоми  інклюзивного навчання". Директор  НВК Архитко О.В. ознайомив студентів із напрацюваннями закладу та завданнями на майбутнє. Заступник директора Ковалінська І.І. розкрила значення інклюзивного навчання  для дітей з особливими потребами.

Студенти коледжу ознайомились із апробацією методик інклюзивного навчання.  Для четвертокурсників були проведені корекційні уроки: з лікувальної фізкультури «Виправлення вад постави» Демчуком Т.В., урок літературного читання «Ознайомлення з життям і творчістю Т.Шевченка. Т.Шевченко «Не цурайтесь того слова…». А.Лотоцький «Малий Тарас чумакує» - Ярошевська М.К., Корекція вад розвитку «Я люблю Землю – Земля любить мене» - Верхоляк Н.С., урок логоритміки «Прогулянка до лісу» Яворською Г.С. Студенти мали змогу відвідати заняття і в дошкільних групах та побачити спортивне заняття у підготовчій групі «Рукавичка» з елементами логоритміки і музикотерапії «Будьмо радісні, здорові, спортивні, дужі та бадьорі», яке провела Семків О.Б. та інтегроване заняття з пізнавального розвитку та ліплення на тему: «У світі дикої природи». З майбутніми педагогами вихователь Боднарчук Г.Б. провела заняття з елементами тренінгу «Робота з дітьми з особливими освітніми потребами». Соціальний педагог Теслюк О.В. провела інформаційне заняття «Професія для людини чи людина для професії». Поряд з досвідченими  вчителями свої навички демонстрували студенти-практиканти нашого коледжу  Андрусевич Тетяна та Молнар Світлана.   В актовому залі для гостей Туркула Л.В. провела музично-композиційний поетичний захід на тему: «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі».У роботі семінару взяло участь 46 студентів.

Переглядів: 107 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 0.0/0