Вітаю Вас, Guest · RSS 23.04.2024, 14:32

Головна » 2015 » November » 4 » Міжнародний мовно–літературний конкурс учнівської молоді імені Тараса Шевченка
Міжнародний мовно–літературний конкурс учнівської молоді імені Тараса Шевченка

31.10.2015р. відбувся II етап Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської молоді  імені Тараса Шевченка з метою вшанування творчої спадщини Кобзаря, а також виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу , підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Переможцем районного етапу конкурсу стала учениця II – б( 6 – б) класу Мозиль Анастасія Вікторівна, продемонструвавши свої творчі здібності під час написання твору на тему: « Осінній день», а учениця VI класу ( 10) класу Соха Лілія Миколаївна здобула 2 результати ( вчитель Туркула Л.В.), третю сходинку посіли такі учні Теребовлянського НВК – Шкаферак Михайло Володимирович III( 7) клас і Маркевич Анна Сергіївна – V  клас ( 9 клас)(  вчитель Миколаїв любов Володимирівна)

Переглядів: 627 | Додав: Семків_Юрій | Рейтинг: 0.0/0