«  October 2013  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 20.04.2024, 14:58

Головна » 2013 » October » 25 » Молоді паростки гімназії
Молоді паростки гімназії

25 жовтня 2013 року в Теребовлянській гімназії відбулася традиційна посвята в гімназисти. Цьогоріч гімназистами стали 24 учнів 5 класу та 6 учнів інших  класів.

У святково прибраному залі зібралися батьки, гості, священики, вчителі та учні. Свято розпочалося внесенням Державного Прапора України та прапора Теребовлянської гімназії. Директор школи Михайлюк М.В оголосив відкриття лінійки з нагоди посвяти гімназистів. Учні IV класу гімназії, Поспіх Віталій та Соха Ліля, мали честь покласти кошик з квітами до пам’ятника 15 загиблих гімназистів Теребовлянської гімназії.

Всечесні отці Іван та Володимир окропили майбутніх гімназистів свяченою водою і,  поблагословивши їх , виразили клич до сповідування двох найбільших заповідей – любові до Бога й любові до ближнього.

Представник районної ради, Мазун В.І., побажав гімназистам успіхів у навчанні та творчих злетів.

Текст клятви гімназиста зачитав учень  VII класу гімназії Буртак Юрій,  а першокласники схвильовано повторювали обіцянку, бо відчували, що гімназійна родина щиро приймає  їх у свої ряди.

З рук директора школи учні отримали залікові книжки та книгу «Літопис Теребовлянської гімназії». А потім звучали напутні побажання батьків.

Фіналом свята став спів шкільного хору. В його виконанні прозвучав гімн гімназії:

Любов до науки і віра в майбутнє

Зібрала в гімназію нас звідусіль.

Нам, славним нащадкам козацького роду,

Примножувать славу дідів і батьків.

У добру путь, дорогі гімназисти!

Переглядів: 625 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 0.0/0