«  Червень 2016  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.05.2019, 15:44

Головна » 2016 » Червень » 13 » Мовний літній табір “Merry English”
Мовний літній табір “Merry English”

2015-2016 навчальний рік завершився для вихованців Теребовлянського НВК чудовою нагодою весело та змістовно розпочати літні канікули у мовному таборі “Merry English”, який розпочав роботу 1 червня. У перший день учасники табору розділилися на команди та отримали завдання придумати назву команди, девіз, обрати лідера, виготовити плакат та презентувати свою команду. Двотижневе перебування у таборі було сповнене найрізноманітніших ігор, руханок, віршів, презентацій та англійських пісень. Діти мали чудову  нагоду проявити свою творчість, активність, командний дух.  Найбільше учням сподобалися ігри “Treasure Hunting”, “Buy my Donkey”, “Duel”, “A Spoilt Telephone”, “People to People” “Baby Shark”, “Snowballs Fight”, “Simaon Says” та безліч інших розваг. Всі учасники мовного табору мали можливість чудово провести час на свіжому повітрі, та на завершення організувати пікнік.

Незабутньою стала подорож  до Кришталевої печери, однієї з найбільших гіпсових печер Європи розташованої в с. Кривче Борщівського району Тернопільської області. Подолавши 500 метровий Вхідний коридор, стіни якого виблискують гіпсами, що нагадують листя папороті, екскурсанти перейшли у зал Скель де, по долівці, розкидані кам'яні піраміди, а в Зоологічному залі гіпси нагадували різних тварин. У залі Завалів звернули увагу на цементні пломби поставлені у 1928 р., а повз залу Комин попрямували до килиму гіпсових кристалів білого, кремового та рожево-бурштинового кольору, що покривають стіни Кришталевого коридору; проминули зал Скелета, що закритий для відвідувачів, та при виході зіткнулись з «господарем печери - Кам'яним буйволом».

У день закриття табору кожен учасник написав листа, в якому висловив подяку організаторам табору, поділився своїми враженнями від перебування у таборі, та висловив бажання відвідати табір наступного року. Також учні отримали відзнаки за активну участь у заходах та солодкі подарунки.

Щира подяка вчителям англійської мови - Стецько Н.Б., Бодак С.В, Шміло О.А., Погорілій О.С., Кокайло Н.М., Воробець Е.О., які організували та провели табір. Дітям табір запам’ятався розвагами, дотепними іграми, смачними нагородами, невимушеним спілкуванням та гарним настроєм.

Категорія: Англійська мова-Per Aspera Ad Astra | Переглядів: 207 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 5.0/1