«  April 2018  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 20.04.2024, 03:09

Головна » 2018 » April » 5 » На вершині слави
На вершині слави

З 25 по 30 березня 2018 року в м. Львові відбувся IV етап Всеукраїнської учнівської  олімпіади з німецької мови. Команду Тернопільщини представляли учні Теребовлянського НВК – Маттіес Шарлотте та Маттіес Фрідеріке.

У фінальному етапі олімпіади брали участь близько 120 школярів із різних куточків України. Завдання 4 турів конкурсних випробувань мали на меті виявити практичний рівень володіння учнями німецькою мовою. Учасникам олімпіади необхідно було продемонструвати знання звичаїв та традицій, освіти і культури України та Німеччини.

Маттіес Шарлотте, учениця 7 класу, яка виступала за 9 клас, зайняла ІІ місце, Маттіес Фрідеріке, учениця 10 класу, виборола І місце.

Лише наполеглива праця, старанність, прагнення досягти успіху, високий рівень знань та практичних навичок, ерудиція допомогли гімназисткам продемонструвати високі результати, адже їхнє життєве кредо – пізнати більше, зрозуміти незрозуміле, відкрити невідоме та не зупинятись на досягнутому.

Щасливі та окрилені успіхом дівчата чекали повернення додому після нелегких випробувань. У період проходження олімпіади вони мали чудову нагоду насолоджуватись спілкуванням з однолітками з інших областей України німецькою та французькою мовами, відвідати Львівський оперний театр, краєзнавчий та історичний музеї.

Вдома на них чекали допитливі очі однокласників, вітальні слова адміністрації школи, вчителів, учнів та друзів.

Вершини слави Шарлотте та Фрідеріке Маттіес досягли завдяки постійному творчому пошуку, відповідальності та вимогливості свого наставника Вівчарик М.П., вчителя німецької мови Теребовлянського НВК. Великою заслугою у перемозі наших учениць стала підтримка та розуміння їхніх батьків Маргарет та Віллі Маттіес.

Щиро радіємо успіхам наших учнів та їх наставника. Бажаємо їм здоров’я, нових творчих злетів і перемог.

Категорія: Вчимо німецьку - пізнаємо світ | Переглядів: 685 | Додав: Семків_Юрій | Рейтинг: 5.0/1