«  June 2017  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 25.04.2024, 11:08

Головна » 2017 » June » 1 » Німеччина та Україна – погляд зблизька
Німеччина та Україна – погляд зблизька

У травні 2017 р. школярі Теребовлянського НВК мали хорошу можливість поспілкуватися з носієм мови із Німеччини, вчителем німецької та англійської мов фрау Маргарет Маттіес. Учні ІV-VI-х класів гімназії-інтернату ознайомились із географічним положенням Німеччини, історією та культурою цієї країни, освітою, визначними місцями та відпочинком. Надзвичайно цікавими були факти з життя відомих людей. Маргарет Маттіес підготувала мультимедійні матеріали про звичаї та традиції, побут та свята німецького народу. Разом зі своїми дітьми Фрідеріке та Шарлотте вона виконала гімн Німеччини.

Сподобалось школярам спілкування з носієм мови на рівні діалогу між учнями та вчителем. Обговорювались такі теми, як подорож, спорт, музика та ін. Бесіда була побудована на рівні ситуативних завдань. Наші учні показали вміння добре спілкуватися німецькою мовою та долати невпевненість у собі. Вони сміливо відповідали на поставлені їм запитання, активно брали участь у розігруванні ситуацій, виконували тести. Школярі були задоволені, що провели корисно час та дізналися багато нового від нашої гості. Маргарет Маттіес  була приємно вражена спілкуванням з нашими вихованцями. Вона відзначила високий рівень володіння німецькою мовою як другою іноземною наших учнів, їхню активність, сміливість та ентузіазм.

У майбутньому педагоги навчального закладу планують продовжити співпрацю та проведення спільних заходів із носієм мови фрау Маттіес.

Категорія: Вчимо німецьку - пізнаємо світ | Переглядів: 538 | Додав: Семків_Юрій | Рейтинг: 5.0/1