«  Грудень 2016  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 20.05.2019, 13:14

Головна » 2016 » Грудень » 12 » Обласний правовий лекторій
Обласний правовий лекторій

05 грудня 2016 року заступник директора з виховної роботи, Тихоліз М.В., разом з вчителем історії, Кавулик М.Я., взяли участь у  відкритті Всеукраїнського тижня права, яке відбулося  в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти. Учасниками заходу були методисти, які відповідають за правовиховну роботу, голови районних (міських), ОТГ  методичних об’єднань заступників директорів з виховної роботи, вчителів історії та суспільствознавчих дисциплін.

Був проведений правовий лекторій на тему: «Формування правової культури засобами громадянської освіти». З цікавими повідомленнями виступили заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи ТОКІППО, кандидат історичних наук Мисик В.С.,  в.о. завідувача, методист відділу методики навчальних  предметів та професійного розвитку педагогів Букавин І.Я., начальник відділу ювенальної превенції управління  превентивної діяльності головного управління національної поліції в Тернопільській області Тихович П.Є., заступник начальника  служби в справах дітей Тернопільської ОДА Шимашис М.С., головний спеціаліст Головного територіального управління  юстиції в Тернопільській області Атаманчук Н.М., директор ТНВК “Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів-правовий ліцей №2”Іванюк І.В., методист центру виховної роботи захисту прав дитини  та громадянської освіти ТОКІППО Тимчишин О.І.

Учитель історії та правознавства Козівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №1, тренер Всеукраїнської програми освіти  для демократичного  громадянства «Демократична школа»  Маркусь Н.І. провела з учасниками тренінг  «Побудова навчально-виховної роботи на принципах освіти з прав людини та  демократичного громадянства».

Відбувся круглий стіл, на якому були прийняті рекомендації щодо подальшого підвищення рівня правової культури, формування громадянської компетентності учнівської молоді, виховання їх у дусі поваги до прав людини і упровадження передового педагогічного досвіду  з правовиховної роботи та викладання правознавства в навчальних закладах області.

Переглядів: 177 | Додав: Юлія_Тихоліз | Рейтинг: 0.0/0