«  October 2018  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 20.04.2024, 00:56

Головна » 2018 » October » 17 » Пам'ять про героя!
Пам'ять про героя!

На передодні відзначення  Дня захисника України, заступник директора з виховної роботи Тихоліз М.В. та педагог – організатор Папінко М.М. разом із учнівськими міністрами та учнями старшокласниками  побували у Дарахівській ЗОШ  I – III ступенів.

Мета екскурсії – продовжити знайомство з героїчним життям Володимира Питака, дарахівчанина, який загинув на Сході України відстоюючи незалежність і суверенітет нашої держави.

З біографією героя нас ознайомила  педагог - організатор Тинятовська О.М. та учениці 11 класу Господин Вікторія та Снігур Марія, ми переглянули мультимедійну презентацію та відео. На фасаді Дарахівської школи, де навчався Володимир , є пам'ятна дошка героєві, а в приміщенні школи облаштовано куток пам'яті, де зберігаються його особисті речі.

Ми мали можливість побувати на цвинтарі, де похоронений Володимир, прихилити голову перед  його могилою та хвилиною мовчання вшанувати  пам'ять загиблого Героя .

Дуже  цікавою була екскурсія директора закладу освіти Сови Ю.Ф. та вчителя історії Палуб’яка Андрія Орестовича, яку вони провели для нас в музеї села, який функціонує в школі.

Ми щиро вдячні учням та педагогам Дарахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за гостинність та співпрацю у вшануванні пам’яті захисників України

Переглядів: 332 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 0.0/0