«  November 2020  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 20.04.2024, 08:35

Головна » 2020 » November » 16 » Підсумки проведення тижня української мови та писемності
Підсумки проведення тижня української мови та писемності

День української писемності – свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем в цей день вшановують пам'ять Преподобного Нестора – літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

Традиційно в це свято на Українському радіо відбувається радіодиктант національної єдності. Акція, яку започатковано з 2000 року. Відтоді всі охочі можуть узяти участь у написанні радіодиктанту і продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово. Учні та педагоги Теребовлянського НВК теж активно долучилися до цікавої акції, вкотре засвідчивши свою громадську позицію і любов до рідного слова. Серед десятикласників найкраще радіодиктант написали такі учні: Архитко І., Мельник Ю., Томчишин А., Майор Ю., а серед одинадцятикласників – Білінський С., Пержило М., Чаплюк Т., Мирон В.

У рамках тижня, присвяченого Дню писемності та мови, з учнями 3-4, 6-11 класів онлайн було проведено Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика.

Кафедра виховної роботи під керівництвом Тихоліз М.В. разом з педагогами навчального закладу долучилася до челенджу «Звучи рідне слово», а також 11.11 провела онлайн – конкурс читців поезій про мову між учнями 2-4, 6-11 класів. Журі відзначило кращих декламаторів: Боєчко О. (7-А кл.), Вербовецька Н. (9-А кл.), Чміль Х. (6 – А кл.), Лосінську М. (2 кл.), Семків Б. (3-А кл.), Підвисоцьку К. (3-Б кл.), Верхоляк В. (4 кл.).

Войтович Н.Ф. і Туркула Л.В. організували і провели радіолінійку з учнями класів 8-А і 8-Б. Вихованці 8-А класу разом зі своїм наставником класним керівником Туркулою Л.В. взяли участь у квесті «Мандрівка володіннями Синтаксису».

Миколаїв Л.В. провела онлайн – опитування «Що в імені твоїм?»для учнів 9-11 класів, Кравчук Г.В. – виховну годину з вихованцями 7-Б класу на тему: «Барвінкова наша мова», а учні 7-А класу разом із класним керівником Білінською О.В. взяли участь у творчому онлайн – конкурсі – «Фотоквест до Дня писемності».

Хай ще з більшою силою звучить над землею рідна мова, бо ж ми всі відчули, яка вона прекрасна.

Гордімся тим, що ми – українці! Плекаймо рідну мову у наших родинах!

Переглядів: 180 | Додав: okcanatom | Рейтинг: 0.0/0