«  March 2015  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 20.04.2024, 02:04

Головна » 2015 » March » 27 » Поїздка в м. Київ
Поїздка в м. Київ

Всеукраїнській збір лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів України.

« Учнівське самоврядування та волонтерська діяльність»

Протягом трьох днів, з 23 по 25 березня 2015 року, у Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся збір Всеукраїнської ради лідерів учнівського самоврядування .

У цьому зборі мали можливість взяти участь педагог – організатор Теребовлянського НВК Івашко М.М. та голова патріотичного клубу                   « Розстріляна молодість» ім. 15 – ти гімназистів, учениця V(9) класу Соха Ліля.

Учнівська ліга України презентувала проекти героїко – патріотичного спрямування. Ми отримали  можливість ознайомити усіх з діяльністю патріотичного клубу та отримати  досвід  роботи органів учнівського самоврядування інших областей ( Вінницької, Черкаської, Сумської, Дніпропетровської ...).

Стали активними учасниками  квесту «Волонтерство в дії», обговорювали ескізи символіки УЛУ та презентували свої проекти.

Отримали незабутні враження від пішохідної екскурсії містом, відвідали Національний музей « Меморіал пам’яті жертвам голодомору в Україні».

Після екскурсії відбулася зустріч з представниками недержавних волонтерських організацій  « Врятуймо жовтень» та  «Happy paw», у форматі « вільний мікрофон»  лідери мали можливість ставити запитання керівникам організацій щодо волонтерської діяльності.

Переглядів: 494 | Додав: Семків_Юрій | Рейтинг: 0.0/0