«  October 2015  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 20.04.2024, 18:06

Головна » 2015 » October » 26 » Поповнення в гімназійній родині Теребовлянського НВК
Поповнення в гімназійній родині Теребовлянського НВК

Ось і підійшов  до завершення жовтень, а в шкільну родину Теребовлянського НВК завітало традиційне свято – посвята в гімназисти учнів І класу та новоприбулих учнів в решту класи.

Цьогорічне свято пройшло у формі урочистого зібрання в актовому залі школи. Як завше, завітали гості – Майор Г. Ф., начальник сектору у справах сім’ї та молоді Теребовлянської РДА, Недокус Н. Т., методист  з виховної роботи районного методичного кабінету відділу освіти Теребовлянської РДА,

о. Володимир Якубишин, о.Ігор Сип’як.

Тихоліз М.В.,заступник директора з виховної роботи, розпочала урочистості хвилиною мовчання. Лідери учнівського самоврядування,  Касіян Назарій  та Біднюк Юлія , поклали квіти до пам’ятника 15-ти  загиблих гімназистів.

Виконуюча  обов’язки директора НВК,  Бодак С.В., привітала всіх присутніх із важливою подією в житті гімназистів, побажала успіхів у навчанні, творчості, здійснення задумів і мрій, підкорення вершин в науково-дослідницької діяльності.

Всечесні отці поблагословили  юних гімназистів на щасливе та успішне навчання,  щирими словами  учнів привітали гості свята.

Схвильовано та урочисто виголошували слова клятви гімназиста 18 першокласників та 13 учнів ІІ-VI класів Теребовлянської гімназії. Текст клятви зачитала  учениця 11 класу, Предко Юлія, відмінниця навчання.

Бодак С.В. та Недокус Н.Т. вручили ново посвяченим гімназистам залікові книжки.

Завершилось урочисте зібрання виконанням гімну Теребовлянської гімназії.

Переглядів: 483 | Додав: Семків_Юрій | Рейтинг: 0.0/0