«  March 2016  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 20.04.2024, 09:39

Головна » 2016 » March » 27 » Презентація проекту "Україно, пам’ятай своїх героїв"
Презентація проекту "Україно, пам’ятай своїх героїв"

Учні ІІІ (7) класу презентували класний проект «Україно, пам’ятай своїх героїв», у якому юні історики на чолі із вихователем Безверхньою О. Г. відшукали відомості про героїв-земляків - учасників Майдану та тих, які сьогодні воюють в зоні АТО.

Протягом семестру учні брали участь у патріотичних акціях «Спільними зусиллями», «Ми – разом», «Назустріч мрії», «За мир в єдиній Україні», «Навколо світу заради миру», «Напиши листа солдату», «Напиши листа пораненому», «Браслет нескорених».

Проведено урок мужності: «Хоробрі серця», годину спілкування «Пам'яті сльоза краплями стікає», конкурс міні-проектів «Революція Гідності: головні дійові особи», «Герої навколо нас».

Також учні взяли участь у патріотичному флеш-мобі «Молитва за Україну», у конкурсі малюнків «Моя мрія про Україну», у благодійному ярмарку «Зігрій теплом українського солдата-2», долучилися до збору продуктів харчування та засобів першої необхідності для воїнів АТО, а також макулатури та пластикових корків, кошти від переробки яких підуть на потреби військових. Також учні переглянули документальний фільм «Пам’яті Небесної Сотні», виготовили розгортки «Небесна Сотня. Герої не вмирають» та оформили класний куточок «Ангели миру».

Завершився проект проведенням літературно-музичної композиції «Мамо, я не вернусь…»

Переглядів: 692 | Додав: bezverhnya_o | Рейтинг: 0.0/0