«  Березень 2017  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 20.11.2017, 21:01

Головна » 2017 » Березень » 1 » Районний семінар вчителів англійської мови
Районний семінар вчителів англійської мови

Вже вкотре Теребовлянський НВК гостинно відчиняє двері для вчителів англійської мови загальноосвітніх шкіл району запрошуючи до участі у різноманітних заходах. Прихід весни відзначився черговим семінаром. До учасників заходу з вітальним словом звернулися заступник директора Бодак Світлана Вячеславівна та методист районного відділу освіти Савончак Руслана Григорівна. Учасники семінару здійснили віртуальну подорож сторінками історії гімназії, яку провів для них учень 10 класу Білінський Віталій. З теплими словами подяки до колишніх вчителів звернувся випускник гімназії Демчук Володимир, який уже теж вчителює.

Прихід весни дуже тепло і вражаюче зустріли учні ІІ класу гімназії разом із своїм наставником Погорілою Ольгою Степанівною - адже на інтерактивному уроці англійської мови вони подорожували по світу- відправилися у віртуальну подорож по визначних місцях Лондона, побували у світовому турі дев’яти американських штатів і, звичайно, не забули про своє рідне Тернопілля, відвідавши замки в Теребовлі, Кременці та Збаражі. Під час дискусії учні активно обговорювали переваги і недоліки різних видів транспорту, обмінювались думками щодо найулюбленішого виду подорожі. Гості активно ділились своїми ідеями та враженнями, а також давали схвальні відгуки.

А учні III класу гімназії разом із вчителем Шміло Оксаною Анатоліївною запросили гостей до участі у дебатах про переваги проживання в місті та у сільській місцевості. Різноманіття видів діяльності, активність учнів, високий рівень володіння англійською мовою, цікаві завдання для роботи у малих групах не залишили учасників семінару байдужими. Вчитель Микулинецької школи Пастухевич Любов Володимирівна від імені усіх присутніх висловила щире захоплення та подяку усім учням та вчителям, які долучилися до проведення даного заходу.

Семінар пройшов у дружній атмосфері, залишив позитивні спогади та схвальні відгуки від гостей.

Категорія: Англійська мова-Per Aspera Ad Astra | Переглядів: 60 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 0.0/0