«  March 2021  »

Головна » 2021 » March » 13 » Шевченкові читання
Шевченкові читання

Тарас Шевченко - то є наш Кобзар,
Його слова в нас житимуть довіку!

Щороку, навесні, Великий Кобзар приходить до нас новим і неповторним. Линуть над світом вірші та пісні, написані Шевченком. В четвер, 11 березня, в актовій залі пройшли Шевченкові читання, які підготували учні нашої школи. Перед очима ожили твори його безсмертного "Кобзаря", які читали ще сучасники Тараса Шевченка. На сцені прозвучали "Мені тринадцятий минало", чит. Оксана Боєчко, "У нашім раї на землі" Аліна Підкова, "Дивлюся, аж світає" Марія Лосінська, "На панщині пшеницю жала" Олеся Семків "І досі сниться: під горою" Вікторія Воробець.
Досить емоційно та душевно звучали уривки із балад Шевченка - "Лілея"(Оля Юркевич) та "Утоплена"(Анастасія Мозиль). Глядачі побачили інсценізацію уривку із поеми "Катерина", яку виконали Н.І.Шманько та Б.А.Твердохліб. Бібліотекар школи Н.В.Субчак читала "Якби ви знали, паничі" і Л.З.Вербовецька - уривок із поеми "Гайдамаки" Гонта в Умані". У виконанні Н.О.Буртак прозвучала пісня "Зоре моя вечірняя", "Зацвіла в долині червона калина" виконав ансамбль молодших школярів, Олеся Семків зіграла на фортепіано інструментальну композицію "Думи мої", у виконанні ансамблю дівчат Тані Бойців, Оксани Боєчко, Надії Вішки та Софії Дудар прозвучала пісня "Тече вода в синє море". Фінальним акордом зустрічі стала пісня "Іду з дитинства до Тараса", яку виконав Б.Твердохліб.

Слова Великого Кобзаря назавжди залишаться у серці кожного українця, і вічно лунатиме його полум'яне слово в ім'я справедливості та добра.

Вихователі Л.З.Вербовецька та Н.І.Шманько
Переглядів: 187 | Додав: okcanatom | Рейтинг: 0.0/0