«  November 2017  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 23.04.2024, 13:08

Головна » 2017 » November » 29 » Співаємо німецькою!
Співаємо німецькою!

29 листопада 2017 року у рамках відзначення 110 річниці Теребовлянської гімназії в приміщені актового залу школи відбувся німецько-мовний конкурс «Wir singen gern Deutsch» (Ми охоче співаємо німецькою). Учні гімназії активно готувалися та взяли участь у позакласному заході, метою якого є пошук нових талантів. Конкурс видався хвилюючим та напруженим, оскільки всі учасники горіли бажанням перемогти та показати себе з найкращої сторони. Багато класних колективів виступили досить професійно. У конкурсі німецької пісні брали участь як гімназисти I класу, які тільки з 1 вересня поточного навчального року почали вивчати німецьку мову як другу іноземну, так і учні VII класу гімназії, випускники школи! Всі змагалися в рівних умовах, а перемогли кращі з кращих. Компетентне журі врахувало всі особливості та можливості конкурсантів та відзначило наступні учнівські колективи гімназії:

І місце – ІІІ клас (1 група – вчитель Вівчарик М.П.),

ІІ місце – VII клас (вчитель Вівчарик М.П.) та ІІІ клас (2 група – вчитель Мартинова Г.І.),

ІІІ місце – IV-а клас (вчитель – Вівчарик М.П.), ІІ клас (1 група – вчитель Вівчарик М.П.), І клас (2 група – вчитель Мартинова Г.І.).

Директор НВК Архитко О.В. та вчитель німецької мови Вівчарик М.П. подякували учням за активну участь у конкурсі. Переможці були нагороджені Почесними грамотами. На всіх конкурсантів чекали солодкі подарунки!

Вітаємо переможців та бажаємо їм творчих злетів у вивченні іноземних мов!

Категорія: Вчимо німецьку - пізнаємо світ | Переглядів: 480 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 0.0/0