«  Жовтень 2014  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 27.05.2019, 03:06

Головна » 2014 » Жовтень » 5 » Свято квітів у школі - осінній день краси!
Свято квітів у школі - осінній день краси!

«Щоб жити, потрібно сонце, вода і маленька квітка» — сказав великий казкар Андерсен

Свято квітів

Всі ми з нетерпінням  чекаємо прихід величавої і чарівної красуні-осені, яка дивує нас своїми барвами.

В Теребовлянському НВК відбулася традиційна виставка композицій із квітів.  Цього року вона пройшла під гаслами «Україна – єдина країна! » та «З ювілеєм дорога  гімназіє! ». До проведення виставки були залучені вчителі, учні та їхні батьки. Були представлені композиції, виготовлені не лише з квітів, а й з овочів та фруктів. Свято розпочалося цікавою  інформацією про квіти, присутні слухали цікаві легенди та пісні, присвяченні тематиці заходу.

Квіти … Вони, мов лебедина пісня літа, вражають своєю красою і зачаровують. Є в цій красі щось незбагненне, що переповнює серце і радістю, і смутком водночас. Здається, що вони пам’ятають усе, як ми вперше прийшли до школи, перше написане слово, першу двійку, перше кохання.

Це дійство проходило у особливій  атмосфері, кожен  клас розкрив  себе у своїх роботах, показав нам свою фантазію і талановитість. Головна увага акцентувалась на українській символіці,  необхідності жити мирно та спокійно.

Дуже старанно попрацювали діти з класними керівниками, вихователями та батьками створивши такі чарівні та оригінальні  українські композиції.

Перемогли композиції усіх класів з 1 – 11 та дошкільна група, але в різних номінаціях. У номінації « Найкумедніша композиція» першими були учні  7 класу. Композиція змусила посміхатися навіть незворушних критиків.

Що це ? Всі родичі гарбузові в композиції « І я повстав». Прославили наш край – тому й перемогли у номінації « Мій рідний край, моя земля» учні 3 – А класу. «Осіння феєрія» … таку назву має композиція учнів 3- Б класу , яка перемогла у номінації, « Найкраща осіння квітка». І не могла не перемогти – дивишся на неї і разом з п’янким ароматом відчуваєш легку мелодію швидкоплинної осені!

Такого віночка, що сплели учні 4 – Б класу, хотіла б надягти навіть найвибагливіша красуня. У номінації « Українські звичаї та традиції» вони були найкращі.

Своїм гумористичним підходом до створення композиції, а особливо її захисту  вразили учні 4 – А класу. Це найказковіша композиція.

У номінації « Найбільш влучна відповідь тематиці» вітаємо учнів 1 –А до гімназійного класу та 11 слабозорого. Такого смачного квіткового торта хотів скуштувати кожен відвідувач виставки.

Ось і закінчилось свято. Разом з літом відлітають останні пахощі осінніх квітів. Природа готується до відпочинку, а ми – до роботи. Попереду рік навчання.

Організатори: Івашко М.М, Субчак Н.В

Переглядів: 3432 | Додав: Семків_Юрій | Рейтинг: 2.0/2