Меню


Рейтинг учнів
2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008

Корисні посилання









Категорії
Англійська мова-Per Aspera Ad Astra [56]
Вчимо німецьку - пізнаємо світ [7]
,

Форма входу

Календар
«  Січень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

CO.KZ WebGroup

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Вітаю Вас, Гість · RSS 20.05.2019, 12:33

Головна » 2013 » Січень » 23 » Тиждень фізичної культури і спорту
15:56
Тиждень фізичної культури і спорту
 

З 10 по 14 грудня 2012 року в Теребовлянській гімназії спецшколі- інтернат пройшов тиждень фізичної культури і спорту.

 

 Программа: 10.12-Виховний захід «Українські олімпійці»

                      11.12-Першість школи з силового двохборства

                      12.12-«Веселі старти»

                      з 10 по13.12-Першість з волейболу

                      14.12-Кращий малюнок на спортивну тематику

                      з 10 по 14.12-Першість з шашок 

                     

-Кращими в силовому двохборстві стали:

 Юнаки:І місце Бодак Тарас                      Дівчата:І місце Грошко Оля

            ІІ місце Соха Віталій                                 ІІ місце Підкова Маряна

            ІІІ місце Поліщук Дмитро                           ІІІ місце Бан Іванна

 

-Перемогу в змаганнях «Веселі старти» святкували учні 3Б класу

-Переможцями змагань з волейболу стали учні слабозорого відділення


-Кращими художниками стали:

                                                       І місце Заверуха Діана

                                                      ІІ місце Колодій Яна

                                                     ІІІ Свистун Діана

  


-Перемогу в змаганнях з шашок св'яткували:               

                  Юнаки-І місце Вовколуб Євген                  Дівчата-І місце Бан Іванна

                              ІІ місце Филип'юк Михайло                         ІІ місце Грошко Оля

                             ІІІ місце Старковський Василь                    ІІІ місце Копит Марія

 


Нагородження переможців проводив директор Теребовлянського центру "Спорт для всіх» Королюк Я.І

 

Нагородження проводить директор обласного центру «Спорт для всіх» Ванджура Володимир Ярославович


Ми великі виростемо і також так зможемо!!!



Переглядів: 411 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz

Теребовлянський навчально-виховний комплекс Тернопільської обласної ради

Будемо дуже раді бачити Вас знову на нашому сайті. Зауваження та пропозиції надсилайти на адресу : Tergimnazia@ukr.net