Вітаю Вас, Guest · RSS 25.04.2024, 22:08

Головна » 2015 » November » 27 » Тренінг. Протидія торгівлі людьми. 10 клас
Тренінг. Протидія торгівлі людьми. 10 клас

27.11. 2015 року  в кабінеті соціального педагога Теслюк О.В. відбувся тренінг для учнів 10 класу на тему: «Протидія торгівлі людьми».

Важливим аспектом тренінгу було проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед дітей, щодо торгівлі людьми.  У ході креативної лабораторії  учні виконували творчі завдання за технікою коладжу. Уміння працювати в команді, творчості, креативності діти створили світ дій, думок, почуттів людини, яка постраждала від торгівлі людьми та осіб, які оточують дану людину.

На завершення учасники команд захистили свої роботи, обмінялись думками та враженнями про тренінг.

Переглядів: 514 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 5.0/1