«  Вересень 2013  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.05.2019, 17:39

Головна » 2013 » Вересень » 24 » Учитель від Бога
Учитель від Бога

24 вересня 2013 року учнями початкових класів Теребовлянської гімназії-спецшколи-інтернату проведено свято «Серце віддаю дітям», приурочене 95-річниці від  дня народження В.О. Сухомлинського – відомого педагога, дослідника, публіциста. Все найцінніше, створене Василем Олександровичем, увійшло до скарбниці вітчизняної педагогіки та національної духовної культури. Він  був заслуженим учителем УРСР, прагнув зробити домашні навчання школярів щонайлегшими.

Учні 4-А класу під керівництвом Яворської Г.С. розповіли про життєвий і творчий шлях відомого педагога, використовуючи електронну презентацію. Потім діти різних класів інсценізували казки та оповідання Василя Сухомлинського у «школі під голубим небом» у красиво декорованій актовій залі навчального закладу під веселий спів пташок: «Соловей і жук» (2-А клас, учителі Куліковська О.І), «Як Наталя у лисички хитринку купила» (2-Б клас, Титжинська О.А., Вербовецька Л.З.), «Який слід повинна залишити людина на землі» , «Сьома дочка», «Дід Осінник» (3-А клас, Кріль Г.Й.), «Соромно перед соловейком» (3-Б клас, Верхоляк Н.С.), «Лисенятко-першокласник» (4-А клас, Яворська Г.В.), «Все безкоштовно» (4-Б клас, Шкафаровська М.В.)

Продовженням вшанування пам’яті про В.О. Сухомлинського була конференція «Краса – глибоко людське», проведена учнями V класу (класний керівник Семків Ю.І.), яка відбулася 2 жовтня 2013 року.

Діти зрозуміли, що краса – це глибоко людське поняття, краса в біографії людини, в розумінні сенсу життя, у ставленні до вітчизни, до найближчих рідних і своїх предків. Учні дізналися, як народний учитель віддав усього себе улюбленій справі, невтомно сіяв золоті зерна своєї душі, щоб люди мали з неї щедрий ужинок.

Після конференції – перегляд документального фільму «Школа В.Сухомлинського».

Друга частина заходу – святковий концерт. Учні старших класів (Рогожинська Роксолана, Стрибіцька Галина, Мамчур Катерина, Соха Ліля) співали пісні, декламували поезії.

Господиня конференції, бібліотекар Субчак Н.В., подякувала всім глядачам і сказала такі слова В. Сухомлинського: «Людина народилася на світ, не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою, людина народилася, щоб лишити по собі слід вічності».
Переглядів: 297 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 1.5/2