Вітаю Вас, Guest · RSS 25.04.2024, 23:07

Головна » 2015 » November » 12 » Учнівська конференція на тему : « Життя – мов спалах»
Учнівська конференція на тему : « Життя – мов спалах»

Мені наснилося, немов солдати,

Які не повернулися з боїв,

Не полягли, а залишились жити,

Перетворившись в білих журавлів…

12.11.2015р. у Теребовлянському НВК педагогом – організатором                        Папінко М.М. спільно з  радою учнівського президента та членами патріотичного клубу   « Розстріляна молодість» було проведено  учнівську конференцію на тему : «Життя - мов спах».

Під час конференції  учні гортали трагічні сторінки  сучасної  історії України, розповіли про долі мешканців нашого району, які загинули під час бойових дій в зоні АТО, відчули почуття гордості за своїх земляків та хвилиною мовчання вшанували їхню пам'ять.

Під час цього заходу діти отримали  урок мужності, який посприяв формуванню їх громадянської позиції, дав  можливість відчути особливу цінність миру і спокою у світі, важливість таких понять як милосердя, підтримка та співчуття, неможливості вирішення конфліктів за допомогою зброї.

Підсумовуючи почуте на конференції, всі присутні зрозуміли,що своє життя   герої  віддали за кожного з нас, за те, щоб ми мирно  жили на своїй рідній землі.  Події останнього часу змінили молодих людей.  І кожного дня  школярі,  поспішаючи   на навчання  будуть згадувати героїв – земляків : Питака Володимира, Мазура Андрія, Руснака Миколу, Костюка Віталія, Семчука Віктора .  Саме на їхніх подвигах  виросте нове покоління, яке зробить Україну сильною.

На конференції була присутня  волонтер      Стадник Оксана Петрівна, яка розповіла учням про своє перебування  на сході України,  а також про   військові будні випускників  гімназії які воюють в зоні бойових дій.

На завершення всі присутні переглянули   документальний фільм            « Рейд».

Переглядів: 410 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 0.0/0