«  January 2015  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 19.04.2024, 12:31

Головна » 2015 » January » 12 » В Теребовлі перебували учні Біловодської гімназії та Біловодської ЗОШ Луганської області

Під час різдвяних свят (з 05.01.2015 р. до 12.01.2015 р.) в Теребовлі перебували учні Біловодської гімназії та Біловодської ЗОШ Луганської області. Гостей  радо зустріли гімназисти з Теребовлянського НВК. Активне спілкування, відвідування церковних Богослужінь,  спільна Свята вечеря в НВК і у сім’ях  теребовлянців надовго запам’ятаються школярам зі сходу України.  Юні луганчани  вивчили слова  різдвяного вертепу, з яким виступили в Теребовлянській районній бібліотеці, державній адміністрації.  Заколядовані кошти діти віддали на потреби української армії –  для кіровоградського батальйону, який дислокується в селищі міського типу Біловолдськ.

Особливий інтерес у дітей викликали екскурсії історичними місцями краю.  Цікавими були мандрівки  в Маріїнський духовний центр у Зарваниці, в Почаївську лавру, Збаразький замок , місто Львів.

У понеділок, 12 січня,  зі сльозами на очах, солодкими подарунками, ляльками-мотанками  гімназисти  з Теребовлі прийшли в актову залу НВК, щоб попрощатися з новими друзями , побажати їм щасливої дороги. До побажань приєднався меценат школи, Дзюбан Юрій Іванович, подарувавши дітям на згадку про Теребовлю ялинкові прикраси, солодощі. Своє благословення дітям перед від’їздом  висловив отець Ігор Сип’як.

Педагоги з Біловодська , Супрун Лариса Михайлівна та Авраменко Інна Миколаївна, висловили слова вдячності педагогічному та учнівському  колективам Теребовлянського НВК за теплу зустріч та організацію їхнього перебування на Теребовлянщині. На згадку про себе подарували картину з краєвидами смт. Біловодськ.

Переглядів: 534 | Додав: Семків_Юрій | Рейтинг: 0.0/0