«  February 2014  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 24.04.2024, 08:39

Головна » 2014 » February » 25 » Відкриття Дошки пошани
Відкриття Дошки пошани

25 лютого 2014 року в Теребовлянському навчально – виховному комплексі відбулося  традиційне вшанування  відмінників. На урочистостях були присутні учні школи , о. Іван Сивак,  о. Володимир Якубишин, педагоги, батьки.

Перша частина свята відбулася в актовому залі НВК. Урочистий виступ директора школи Михайлюка М.В. всі слухали дуже уважно, адже Михайло Васильович із гордістю говорив про вагомі досягнення наших вихованців.

У 2013 – 2014 н. р. на районних олімпіадах отримали перемогу 61 учень, на обласних – 7. 18 гімназистів брали участь у захисті науково – дослідницьких робіт у МАН України  , 10 з них здобули  перемогу.

Багато учнів школи брали участь у різноманітних конкурсах: - « Лелека», « Бобер», « Кенгуру», «Геліантус», « Олімпус », « Скарби Князя»,

« Дудл для Гугл» , у конкурсі знавців  української мови  ім. П.Яцика.

Великі досягнення наших школярів у спортивних змаганнях. Під час спартакіади «Повір у себе» по лінії  « Інваспорту» учні нашого НВК отримали I місце з футболу, II місце з шахів, I – II місця з легкої атлетики, II – III місця із кросу, II місце з футболу у змаганнях між школами-інтернатами « Футбол без меж».

Після виступу директора школи отець Іван і отець Володимир  благословили відмінників.

Заступник директора школи з виховної роботи, Тихоліз М.В., зачитала наказ про нагородження почесними відзнаками  кращих учнів школи, кращі класні  колективи  за результатами рейтингової системи оцінювання знань та умінь учнів.

На завершення  зборів учні, які ввійшли в «десятку» кращих гімназистів, відкрили оновлену  дошку  пошани «Молоде обличчя України». В цьому році  54 учні  навчально-виховного комплексу стали відмінниками.

На завершення всі присутні виконали Державний  Гімн України.

Переглядів: 661 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 0.0/0