«  April 2015  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 20.04.2024, 00:48

Головна » 2015 » April » 29 » Відкриття тижня БЖД
Відкриття тижня БЖД

27.04.2015р. у Теребовлянському НВК відбулась лінійка, присвячена тижню безпеки життєдіяльності та охорони праці відповідно до наказу департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 05.02.2015р. № 39 «Про стан цивільного захисту освітньої галузі області в 2014 році та основні завдання на 2015рік» та листа департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 23.04.2015р. № 07/1606-08 «Про проведення заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці».

Заступник директора з іноземних мов Бодак С. В. ознайомила присутніх із планом заходів тижня, під час якого планується провести День цивільного захисту, в рамках якого відбудеться урочиста лінійка, присвячена Дню ЦЗ та 29 річниці Чорнобильської трагедії, екстрена евакуація учасників навчально-виховного процесу та об’єктове тренування на території школи, відкриті уроки з основ здоров’я та на тему НС. Протягом тижня заплановано провести ряд конкурсів для учнівської молоді: конкурси малюнка «Безпека очима дітей», стіннівок та буклетів на тему безпеки життєдіяльності та надзвичайних ситуацій, вікторини та бесіди про правила БЖД. Також буде організовано виставку літератури до Всесвітнього дня охорони праці, конкурс-огляд навчальних кабінетів з питань охорони праці, тренінг для працівників закладу на тему: «Перша допомога при опіках, пораненнях та травмах».

На лінійці, присвяченій відкриттю тижня з БЖД та охорони праці учні V класу гімназії привітали школярів із цією подією та ознайомили їх з основними правилами безпеки життєдіяльності. Також до слова були запрошені учні 3-А класу спеціалізованої початкової школи, які продемонстрували  присутнім свої знання правил пожежної безпеки. Увазі учнів було запропоновано перегляд відеофільму про порядок евакуації у навчальному закладі.

Метою тижня безпеки життєдіяльності та охорони праці у школі є виховання належного ставлення до здоров’я та безпеки життя учасників навчально-виховного процесу, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають у побуті, під час навчальної чи трудової діяльності або в соціальному середовищі; підвищення рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань дотримання безпечної життєдіяльності серед учасників НВП.

Переглядів: 765 | Додав: Семків_Юрій | Рейтинг: 0.0/0