«  September 2016  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 24.04.2024, 08:04

Головна » 2016 » September » 1 » Вітаємо всіх учнів, батьків та вчителів із чудовим хвилюючим святом – Днем знань!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
    На подвір'ї школи зібралось чимало люду - школярі, батьки, вчителі, вихователі, гості школи. Усі із нетерпінням чекають на початок навчання, та найбільше хвилюються першокласники, адже сьогодні вони вперше сядуть за шкільні парти. Святковою лінійкою розпочався цей день. На неї завітали: отець Ігор Сип'як, отець Володимир Якубишин, Кундрат Андрій Степанович, заступник голови Теребовлянської районної державної адміністрації, майор Кравець Олександр Юрійович, районний військовий комісар, Стадник Оксана Петрівна, волонтер,  Мялікгулієв Назар Курбангельдийович, учасник АТО.

Наймолодші учні розповіли свої перші віршики, а випускники поділились із ними своїм досвідом. На завершення свята пролунав перший дзвінок у цьому навчальному році, закликаючи усю дітвору на перший урок.

Бажаємо усім нашим вихованцям на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.
   Найщиріші слова подяки - вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.
   Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

Переглядів: 425 | Додав: Юлія_Тихоліз | Рейтинг: 0.0/0