«  March 2015  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 20.04.2024, 11:53

Головна » 2015 » March » 27 » Враження від поїздки в м. Київ
Враження від поїздки в м. Київ

Місто, що вдень дивує своєю красою, а вночі світиться сотнями вогнів, місто, де люди надзвичайно привітні та щирі, місто, на яке ми з гордістю можемо сказати -  столиця, одне з найдивовижніших міст у світі - Київ.
23-25 березня 2015 року  мені випала нагода бути учасником Всеукраїнського збору лідерів учнівського самоврядування. Разом з педагогом- організатором ми вирушили туди, щоб дізнатись багато нового та навчитись чогось корисного.
       Насамперед, я хочу сказати, що мені дуже сподобалась програма зборів, яка була насиченою та різноманітною.

В перший день ми були присутні на презентації моделей учнівського самоврядування  учасників форуму з інших областей України. Я мала можливість виступити з презентацією патріотичного клубу нашої школи.

Наступного дня ми здійснили екскурсію серцем нашої країни- Києвом.

В останній день зборів, 25 березня, ми отримали подяку за активну участь у зборі та зокрема у квесті " Волонтерство в дії".

Я хотіла б висловити подяку організаторам цього збору та всім його учасникам, без яких тут не було б стільки яскравих емоцій. Також дякуємо учням-киянам, що проводили екскурсію столицею, тим самим показавши, що добрі справи можна робити і безкорисливо. Додому я повернулась повна цікавих вражень. Ця подорож назавжди закарбується у пам'яті, і коли - не будь я всеодно повернусь до цієї сторінки свого життя, щоб просто згадати ці прекрасні моменти.

Хотілося б ще не один раз бути учасником такого збору,де нас навчали бути справжніми лідерами. Хочу побажати всім наснаги до нових звершень та справжнього лідерства, яке повинно бути у кожного та робити нас впевненими у собі свідомими людьми.

Переглядів: 565 | Додав: Семків_Юрій | Рейтинг: 0.0/0