«  May 2019  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 24.04.2024, 19:55

Головна » 2019 » May » 15 » Зірочки ‘’Філологічного олімпу ’’
Зірочки ‘’Філологічного олімпу ’’

Найвище завдання будь-якої творчості – знайти незвичайне в звичайному і звичайне у фантастичному

Кажуть,що талант завжди родом із дитинства, а кожна людина народжується із зернятком у руці. Тільки треба знайти поле , де це зерно найкраще проросте. Саме таких обдарованих дітей об’єднав зимово-весняний конкурс від  ‘’Філологічного олімпу’’ під назвою ‘’Стежками літературних героїв – 2019 ’’, в якому взяли активну участь учні нашого навчального закладу.

Вміння знаходити обдарованих  та здібних дітей – талант ,вміння їх вирощувати – мистецтво. Цю істину у свою працю втілює  вчитель української мови та літератури Туркула Лідія Володимірівна. Її вихованці доводять всім , що вони не просто ‘’сидять в інтернеті ’’, а вміють творити сучасне мистецтво, адже результати говорять самі про себе. Переможцем Всеукраїнського проекту ‘’Філологічний олімп ’’ у номінації буктрейлер став учень 6 класу  Богомаз Микола Юрійович, створивши буктрейлер ‘’Зимова казка’’  за  твором Олеся Ільченка ‘’Розповідь про зимуючих птахів ’’. Миколу нагороджено Дипломом III ступеня.

А за творами класика української літератури Т.Г.Шевченка учениця 9-Б Мозиль Анастасія Вікторівна створила цікавий ‘’фанфік’’  ‘’На життєвих перехрестях ’’(за твором Т.Шевченка ‘’Мені тринадцятий минало)’’і отримала відзнаку – сертифікат.

Отож , бажаю своїм вихованцям творчої наснаги й натхнення, завзятості й сміливості у своїх прагненнях.

Переглядів: 338 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 0.0/0