«  May 2018  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 23.04.2024, 23:22

Головна » 2018 » May » 17 » Зорепад талантів – найочікуваніша подія навчального року
Зорепад талантів – найочікуваніша подія навчального року

14 травня 2018 року у Теребовлянському НВК  відбувся  шкільний форум обдарованої молоді.   У загальному кількість призових місць на  ІІ етапі всеукраїнських  олімпіад – 72 (І – 21, ІІ – 25, ІІІ – 26). Це найкращий результат у районі, який підтверджується з року в рік.

На ІІІ етап всеукраїнських олімпіад Теребовлянський НВК делегував 20 учнів, 16 із них стали призерами (80 %),  отримали дипломи першого ступеня – 2,  другого ступеня – 2, третього ступеня  – 12.

Найкращі знання гімназистів із основ наук за результатами ІІІ етапу з біології, хімії, німецької  мови,   англійської мови, трудового навчання.

Серед лідерів за кількістю здобутих призових місць – випускниця НВК Яворська Марія, призер 3 обласних олімпіад, 7 районних, Шкаферак Михайло, учень 9 класу –  6 дипломів на ІІ етапі олімпіад, 2 – на ІІІ етапі, учениця 8 класу Мозиль Анастасія – 7 дипломів на ІІ етапі олімпіад.

Найбільше призерів ІІ етапу підготували  вчителі Гуцкалюк Л.І., Лось Л.О. (біологія): 12 учасників і 12 призерів,  3 призери ІІІ етапу, Табас Л.С. (вчитель хімії) – 9 призерів із 15 учасників,  вчителі англійської мови – Стецько Н.Б. (6 призерів ІІ етапу, 1 – ІІІ етапу),  Погоріла О.С. (4 призери ІІ етапу, 1 – ІІІ етапу),  Семків Ю.І. (фізика – 6 призерів із 8 учасників, 2 призери із 4 учасників, астрономія, 2 призери ІІІ етапу), німецька мова, вчитель   Вівчарик М.П., 5 призерів із 8 учасників, 2 призери ІІІ етапу, 2 призери IV етапу), Трач Н.І.   – 5 призерів з ІКТ.

На IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (25 - 30 березня 2018 року в м. Львів)  команду Тернопільщини представляли учні Теребовлянського НВК – Маттіес Шарлотте та Маттіес Фрідеріке.  Маттіес Шарлотте, учениця 7 класу, яка виступала за 9 клас, зайняла ІІ місце, Маттіес Фрідеріке, учениця 10 класу, виборола І місце, вчитель Вівчарик М.П.

Переможцями II етапу захисту науково-дослідницьких робіт у Малій академії наук стали 7 учнів, які  здобули 1 перше,  3  других,  3  третіх місця.

Високі результати щодо рівня знань із навчальних предметів показали слухачі секції  англійської мови (Чайковська Анастасія, вчитель Стецько Н.Б.), секції  фізики – Яворський Юрій, учитель Семків Ю.І.

Важка праця учнів, їхніх викладачів-наставників винагороджена. Ми пишаємося своїми вихованцями та бажаємо 11-класникам подальших успіхів у престижних вищих навчальних закладах України, а молодшим учням – нових звершень у майбутніх олімпіадах і конкурсах.

Переглядів: 442 | Додав: Семків_Юрій | Рейтинг: 0.0/0