Вітаю Вас, Guest · RSS 20.04.2024, 12:16

Головна » 2018 » November » 29 » Зустріч з книгою
Зустріч з книгою

28 листопада 2018 року учні 7 класу Теребовлянського НВК разом з класним керівником Войтович Н. Ф. та вихователями класу Вербовецькою Л. З. та Василевською Д.А. відвідали Теребовлянську міську публічну бібліотеку.

Діти з цікавістю слухали працівників бібліотеки Ірину Романівну та Неонілу Іванівну, які розповіли, що в бібліотеці зараз знаходиться оновлений, молодий, багатий фонд сучасної художньої  дитячої і дорослої літератури .

Наталія Йосипівна – працівник бібліотеки ознайомила дітей з літературними новинками, які зацікавили учнів. Це такі, як Сергій Гридін  «Відчайдушні», Вікторія Авеярд «Багряна королева», Енн Френд «Борошняні немовлята» та інші. Учні уважно слухали розповіді про короткий сюжет творів, обрали собі для читання  книги, які вони вподобали.

Діти подякували працівникам бібліотеки за цікаве знайомство та з  новими враженнями залишили бібліотеку, пообіцявши стати її постійними читачами.

Переглядів: 312 | Додав: Семків_Юрій | Рейтинг: 0.0/0