«  April 2014  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 24.04.2024, 21:23

Головна » 2014 » April » 29 » День ЦЗ
День ЦЗ

29 квітня 2014р. у Теребовлянському НВК відбувся День цивільного захисту, на якому були присутні методисти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Костенко О. С. та Фука М. М., а також представники управління ДСНС м. Теребовлі. В рамках Дня ЦЗ було проведено лінійку, приурочену 28 річниці з дня Чорнобильської катастрофи. Учні, учителі та гості вшанували пам'ять жертв аварії на Чорнобильській АЕС. Представниками ДСНС було проведено бесіду щодо користування первинними засобами пожежогасіння-вогнегасниками та нагороджено двох учнів 8 класу даного навчального закладу Раскевича В. та Молнара Д. за оперативне повідомлення ДСНС про місце дислокації пожежі, виявленої ними у м. Теребовлі. В рамках Дня ЦЗ було здійснено екстрену евакуацію учасників навчально-виховного процесу та комплексне об’єктове тренування. Невоєнізованими формуваннями було продемонстровано гасіння пожежі за допомогою вогнегасника, піску та пожежного рукава, показано, як правильно одягати протигаз та костюм ЗЗК. Санпост продемонстрував надання першої медичної допомоги потерпілим внаслідок НС, зокрема, накладання кровоспинного джгута, шапочки, шини, здійснення непрямого масажу серця та штучного дихання.

Завершився День ЦЗ позакласним заходом для учнів школи «Чорнобиль немає минулого часу».

Переглядів: 566 | Додав: Роман_Миколайович | Рейтинг: 0.0/0