Ярослава Стецько

«  Січень 2021  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 18.01.2021, 03:54

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 08 вересня 2020 року №1115 «Деякі питання організації дистанційного навчання»; відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти Теребовлянський профільний ліцей перейшов до створення ЄДИНОГО інформаційного середовища навчального закладу.

Зареєструвавши власний домен, наш заклад отримав доступ до сервісів для дистанційного навчання від Google: G Suite for Education для забезпечення навчання учнів в умовах карантину.

Як у всіх хмарних середовищах, збереження даних учасника освітнього процесу відбувається в Інтернеті з можливістю одержувати доступ до них у будь-який час і з будь-якого пристрою, з подальшим збереженням на жорсткий диск або роботою з даними у «хмарі».

Використовуючи свої облікові записи G Suite для освіти, учні отримали доступ до набору інтерактивних інструментів та сервісів, що розроблені спеціально для дистанційного навчання. Тепер здобувачі освіти мають усі можливості для навчання під час карантинних обмежень, використовуючи єдину платформу.