Ярослава Стецько

«  Квітень 2021  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 18.04.2021, 11:09

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 08 вересня 2020 року №1115 «Деякі питання організації дистанційного навчання»; відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти Теребовлянський профільний ліцей перейшов до створення ЄДИНОГО інформаційного середовища навчального закладу.

Зареєструвавши власний домен, наш заклад отримав доступ до сервісів для дистанційного навчання від Google: G Suite for Education для забезпечення навчання учнів в умовах карантину.

Використовуючи свої облікові записи G Suite для освіти, учні отримали доступ до набору інтерактивних інструментів та освітніх сервісів Google.

Також для успішного дистанційного навчання та зворотнього зв'язку з педагогами учні всіх класів використовують месенджери: Viber, Telegram, WhatsApp, електронну пошту вчителів.
Дистанційні навчальні заняття педагоги проводять за допомогою програм Google Meet, Zoom. Широко використовують YouTube-канал, освітню платформу «Всеукраїнська школа онлайн»,  презентації PowerPoint, матеріали сайтів "Всеосвіта", "На урок".