«  April 2024  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 30.04.2024, 21:20

Дистанційне навчання.
ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ В УМОВАХ КАРАНТИНУ
Згідно наказу Теребовлянського профільного ліцею «Про запровадження дистанційного навчання  з 31 січня 2022 року»  від 28 січня  2022 року  учнів 3–11  класів переведено на дистанційну форму навчання з 27 січня 2022 року.
Усі заняття відбуватимуться згідно з розкладом на платформі
GoogleClassroom
(обмін завданнями та результатами виконаних завдань,
додаткові матеріали та посилання з відео поясненнями) з використанням :
- Zoom, Meet - онлайн-уроки, консультації;
- Google drive – папки з завданнями та додатковими файлами;
- Viber – індивідуальні та групові бесіди, обмін файлами, миттєвими
повідомленнями, посиланнями, опитуваннями;
- Telegram - індивідуальні та групові бесіди, обмін файлами, миттєвими повідомленнями, посиланнями, опитуваннями.
Шановні класні керівники:
· доведіть до відома учнів та батьків розклад дистанційного навчання;
· здійснюйте щоденний контроль за відвідуванням уроків учнями свого класу.
Шановні здобувачі освіти:
· підготуйте робоче місце для ефективного навчання;
· щоденно відвідуйте уроки відповідно до розкладу;
· своєчасно виконуйте та здавайте класні, домашні роботи;
· записуйте всю необхідну інформацію в щоденники.
Шановні вчителі:
· відповідально поставтеся до проведення уроків дистанційно, забезпечте їх змістовність та результативність;

• своєчасно розміщуйте матеріали (відеоуроки, презентації, запрошення на онлайн-уроки, домашнє завдання на платформі

Google Classroom
Шановні батьки:
· допоможіть дітям облаштувати робоче навчальне місце;
· здійснюйте щоденний контроль за навчанням дітей;
· завчасно попереджайте класного керівника про можливі причини відсутності дитини на уроках.
Шановні здобувачі освіти, учителі та батьки, ПАМ’ЯТАЙТЕ - навчання продовжується! Усім здоров’я міцного! Бережіть себе та своїх рідних!!!

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 08 вересня 2020 року №1115 «Деякі питання організації дистанційного навчання»; відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти Теребовлянський профільний ліцей перейшов до створення ЄДИНОГО інформаційного середовища навчального закладу.

Зареєструвавши власний домен, наш заклад отримав доступ до сервісів для дистанційного навчання від Google: G Suite for Education для забезпечення навчання учнів в умовах карантину.

Використовуючи свої облікові записи G Suite для освіти, учні отримали доступ до набору інтерактивних інструментів та освітніх сервісів Google.

Також для успішного дистанційного навчання та зворотнього зв'язку з педагогами учні всіх класів використовують месенджери: Viber, Telegram, WhatsApp, електронну пошту вчителів.
Дистанційні навчальні заняття педагоги проводять за допомогою програм Google Meet, Zoom. Широко використовують YouTube-канал, освітню платформу «Всеукраїнська школа онлайн»,  презентації PowerPoint, матеріали сайтів "Всеосвіта", "На урок".