Спортивні досягнення
             

Меню


Рейтинг учнів
2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008

Корисні посилання









Категорії
Англійська мова-Per Aspera Ad Astra [34]
Вчимо німецьку - пізнаємо світ [3]
,

Форма входу

Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

CO.KZ WebGroup

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Вітаю Вас, Гість · RSS 18.10.2017, 16:48

Першість району з легкої атлетики

Шманько Ігор

Мельник Уляна

Качур Павло

Корнят Евеліна

Хомин Степан

Савків Ярослав

 

II-місце з легкоатлетичного кросу  в районі,  I-місце з легкоатлетичного кросу в області

         Демида Ігор

II-місце в першості району з волейболу серед дівчат 

  • Федин Катерина
  • Корнят Євеліна
  • Хомик Яна
  • Пятничко Марія
  • Луцків Марія
  • Сивіцька Христина

           Шостак Наталя

I-місце в першості району з волейболу серед юнаків

- Бохнак Юрій

- Олексюк Тарас

- Савків Ярослав

- Філіц Микола

- Сакалюк Владислав

- Оскорін  Руслан

- Данилишин Богдан

- Демида Ігор

- Мисник Дмитро

- Костюк Ярослав

 

I-місце в першості з волейболу серед юнаків

Оскоріп Руслан

- Шманько Ігор

- Костюк Ярослав

- Касіян Назар

- Трендовацький Роман

- Білик Володимир

- Вішка Василь

- Сагайдак Владислав

- Канська Христина

- Налисник Наталя

 

Спортивні досягнення , спецшкола - інтернат

Мурдза Дмитро – чемпіон України з легкої атлетики та армреслінгу, всеукраїнські змагання з дзюдо

Переможці та призери обласних змагань

Тицька Мар’яна

П’яничка Марія

Бліщ Вікторія

Сагайдак Владислав

Стойко Михайло

Куцло Софія

Ленчишин Ірина

Демида Ігор

Іванів Володимир

Білик Володимир

Касіян Назар

Костю Ярослав

Сагаль Михайло

 Габрук Володимир

Сороцька Ольга

Хома Ірина

 

Дитячо-юнацька військово-спортивна гра «Сокіл» («Джура»)

ІІ місце  «Сокіл», Безверхній Г.Й., Лось Л.О.

Хомик Яна

Соха Лілія

Голяк Діана

Поспіх Віталій

Семенюк Святослав

Зеленкевич Сергій

Хомин Степан

Мисник Дмитро

Гнатьо Микола

 

       І місце «Джура», Бодак Н.В., Папінко М.М., Лось Л.О.

Чепіль Юлія

Бучак Ростислав

Яворський Юрій

Пелехатий Роман

Сорокопас Олександр

Канська Христина

Ковалишин Марія

Корчинська Аліна

Расулов Сергій

Буртак Віталій

 

Вокальний ансамбль дівчат, керівник Твердохліб Б.А.

І місце – районний фестиваль-конкурс патріотичної пісні  «Свята Покрова»

І місце – районний конкурс  «Молитва за Україну»   

 

Хоровий колектив «Первоцвіт», керівник Буртак Н.О.

І місце -  районний конкурс  «Молитва за Україну»   

 

Команда УНІКУМІВ

Яворська Марія

Білінський Віталій

Кричун Юлія

Соха Лілія

Миколишин Марія

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz

Теребовлянський навчально-виховний комплекс Тернопільської обласної ради

Будемо дуже раді бачити Вас знову на нашому сайті. Зауваження та пропозиції надсилайти на адресу : Tergimnazia@ukr.net