НВК

«  Серпень 2017  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 23.08.2017, 13:44

Ви знаходитесь на сайті Теребовлянського навчально-виховного комплексу Тернопільської обласної ради.

У 2014р. заклад отримав таку назву внаслідок реорганізації Теребовлянської обласної комунальної гімназії-спецшколи-інтернату з поглибленим вивченням іноземної мови і збереженням класів для слабозорих дітей.

Теребовлянський навчально-виховний комплекс – це інтегрований навчальний заклад для обдарованих дітей, які поглиблено вивчають іноземну мову, та дітей з особливими освітніми потребами.

Структура закладу:

• спеціалізована початкова школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземної мови;
  • гімназія - інтернат;
  • загальноосвітня спецшкола-інтернат І-ІІІ ступенів для дітей зі зниженим зором;
  • дошкільні групи;
  • медико-реабілітаційне відділення.

У Теребовлянському НВК до послуг учнів 17 навчальних кабінетів, у тому числі сучасний кабінет англійської мови з лінгафонним обладнанням, 2 комп’ютерних класи (загального призначення та тифлокомп’ютерний комплекс), 2 майстерні, спортзал та кабінет ЛФК.

Навчально-виховний процес у НВК забезпечує 98педагогічних працівників, із них 54 вчителі та 39 вихователів, практичний психолог, соціальний педагог, педагог-організатор, учитель-логопед та бібліотекар.

Вищу кваліфікаційну категорію мають 57 педагогів, першу – 12, другу – 13, спеціаліст – 16.

27 педагогів мають педагогічне звання: учитель-методист – 11, старший учитель – 10, вихователь-методист – 4, старший вихователь – 2.

У рамках співпраці з Корпусом Миру волонтери зі США здійснюють викладацьку діяльність у НВК, учні та педагоги  беруть участь у Міжнародних проектах, програмах та грантах. Заклад є активним учасником проекту з обміну учнівською молоддю «Польща і Україна – діалог культур».

Теребовлянський навчально-виховний комплекс співпрацює з вищими навчальними закладами України: Тернопільським державним медичним університетом ім. І. Горбачевського, Тернопільським національним педагогічним університетом ім. В. Гнатюка, інститутом корекційної педагогіки та психології НПУ ім. М. Драгоманова.

На базі НВК функціонує філія Тернопільського обласного комунального територіального відділення Малої академії наук.

Учні забезпечуються трьохразовим гарячим харчуванням у шкільній їдальні та якісним медичним обслуговуванням на базі закладу.

Для дітей з інших районів створено відповідні умови проживання у шкільному гуртожитку.

У навчально-виховному комплексі функціонує чимало гуртків, на яких кожен вихованець може обрати собі заняття до душі, відкрити новий талант чи вдосконалити навички та вміння, а також цікаво та корисно провести дозвілля.

Учні залюбки відвідують гуртки:

• хорового співу,
  • вокального співу,
  • духової музики,
  • художньої самодіяльності,
  • декоративно-ужиткового мистецтва,
  • історичного краєзнавства,
  • загальної фізичної підготовки,
  • військово-патріотичного спрямування «Юний рятувальник» та «Юний захисник».