«  April 2024  »

Вітаю Вас, Guest · RSS 26.04.2024, 09:54

Головна » Архів новин
« 1 2 ... 92 93 94 95 96 ... 114 115 »

Views: 478 | Added by: Семків_Юрій | Date: 17.02.2015 | Comments (0)

15 лютого 2015 р – громадськістю міста та педагогічним колективом  Теребовлянського НВК біля пам’ятника воїнів – афганців було вшановано мужність, вірність військовому обов’язку воїнів – інтернаціоналістів і урочисто відзначено 26 – річницю виведення радянських військ з Афганістану.

Views: 533 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 15.02.2015 | Comments (0)

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території сусідніх держав. З метою гідного вшанування вірності військовому обов’язку воїнів – інтернаціоналістів в Теребовлянському НВК було проведено ряд заходів (інформування, години класного керівника тощо.)

Views: 437 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 13.02.2015 | Comments (0)

12.02.2015 р. учні Теребовлянського НВК (8 класу слабозорого відділення, IV та V класів гімназійного  відділень) брали участь у змаганні з волейболу між учнями 8-9 класів, яке проходило на базі Теребовлянської ДЮСШ, і зайняли 2 місце у групі.

Views: 501 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 12.02.2015 | Comments (0)

12.02.2015р. класні колективи V класу гімназійного відділення, 6, 11 класів слабозорого відділень здійснили екскурсію в музей воїнів-афганців. Учні дізналися чимало нового про громадянську війну, що розгорнулася в Афганістані , і її активних учасників. Кожен учень, дорослий переконані, що ця війна – це трагедія і звитяга тисяч людей, доблесть і героїзм, кров і біль, душевні страждання і втрати. Це застереження на майбутнє.

Views: 543 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 12.02.2015 | Comments (0)

В положенні про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад в частині розподілу місць зазначено, що вони діляться у співвідношенні 1:2:3. Отже вибороти перше місце вдвічі важче ніж друге і втричі важче ніж третє. Олімпіада - це спортивне змагання. Можна вважати, що олімпіада з окремого предмету - це окремий етап загальної олімпіади. Багато спортивних змагань проводяться на протязі року і мають окремі етапи. Серед них можемо зазначити: біатлон, формула-1, футбол  інші. В усіх цих змаганнях важливість першого місця переважає над другим, а другого над третім і т. д.  Враховуючи все вище сказане приходимо до висновку, що за перше місце слід нарахувати більше балів ніж за друге, а за друге більше ніж за третє. Наприклад: 1 місце - 3 бали, 2 місце - 2 бали, 3 місце - 1 бал. Отже підсумкова таблиця набуде такого вигляду:

Повна таблиця

Views: 591 | Added by: Роман_Миколайович | Date: 23.01.2015 | Comments (0)

Під час різдвяних свят (з 05.01.2015 р. до 12.01.2015 р.) в Теребовлі перебували учні Біловодської гімназії та Біловодської ЗОШ Луганської області. Гостей  радо зустріли гімназисти з Теребовлянського НВК. Активне спілкування, відвідування церковних Богослужінь,  спільна Свята вечеря в НВК і у сім’ях  теребовлянців надовго запам’ятаються школярам зі сходу України.  Юні луганчани  вивчили слова  різдвяного вертепу, з яким виступили в Теребовлянській районній бібліотеці, державній адміністрації.  Заколядовані кошти діти віддали на потреби української армії –  для кіровоградського батальйону, який дислокується в селищі міського типу Біловолдськ.

Особливий інтерес у дітей викликали екскурсії історичними місцями краю.  Цікавими були мандрівки  в Маріїнський духовний центр у Зарваниці, в Почаївську лавру, Збаразький замок , місто Львів.

У понеділок, 12 січня,  зі сльозами на очах, солодкими подарунками, ляльками-мотанками  гімназисти  з Теребовлі прийшли в актову залу НВК, щоб попрощатися з новими друзями , побажати їм щасливої дороги. До побажань приєднався меценат школи, Дзюбан Юрій Іванович, п ... Читати далі »

Views: 534 | Added by: Семків_Юрій | Date: 12.01.2015 | Comments (0)

Напередодні новорічно-різдвяних свят в Теребовлянському НВК проходила акція  «Привітай солдата з Новим роком та Різдвом ».

Вихованці дошкільної групи «Рукавичка » теж долучились до цієї акції.

Не дивлячись на те, що письмо в них  ще не зовсім  виходить , малята разом з вихователькою Тихоліз Ю.П., намалювали свої подарунки  українським воякам. Їхні листівки, разом з листами та малюнками учнів НВК, були передані волонтерам і відправлені в зону АТО.

Views: 517 | Added by: Семків_Юрій | Date: 02.01.2015 | Comments (0)

Не забув Миколай і про  вихованців дошкільної  групи «Рукавичка»,

19 грудня завітав до них у гості з солодкими подарунками.

Дітки підготували  віршики, пісеньки і танці для довгожданого  гостя.  Святому отцю Миколаю дуже сподобався танець маленьких ангеляток у виконанні дівчаток, жвавий танець маленьких гномиків, роль яких виконували хлопчики. Бескупович Іринка подарувала Миколаю  і всім присутнім пісню «Ходить по землі Святий Миколай ».

Свято продовжилося на зустрічі з автором «Повстанської абетки» Олегом Вітвіцьким.

Views: 464 | Added by: Семків_Юрій | Date: 02.01.2015 | Comments (0)

Разом з Новим роком закінчується І семестр - приходять різдвяні канікули, веселі, радісні свята для всіх.

Учні ІІ (6) класу під керівництвом вихователя Безверхньої О. Г. привітали всіх із наступаючими святами та побажали всього найкращого. Дітям - добре вчитись, батькам - здоров'я, наснаги у вихованні дітей, учителям - терпеливості у їх навчанні, побільше учнів, які хочуть та можуть вчитися. Нехай цей рік принесе усім мир в державу, злагоду та благополуччя в родини!

Views: 420 | Added by: bezverhnya_o | Date: 27.12.2014 | Comments (0)