ЮІДР (Юні інспектори дорожнього руху)

Ярослава Стецько

«  Травень 2021  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 07.05.2021, 17:16

ГУРТОК «ЮНІ ІНСПЕКТОРИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ»

КЕРІВНИК ГУРТКА:

СЕМКІВ ЮРІЙ ІГОРОВИЧ

Мета гуртка:

• Формувати у учнів потребу у придбанні теоретичних знань дорожньої грамотності, практичних навичках і вмінь їх застосування.

• Учити дітей безпечної поведінки на вулиці. Знати особливості своєї місцевості, основні дороги і безпечний маршрут до дошкільного закладу, або школи.

• Розрізняти дорогу та її основні частини : проїжджа, тротуар, обочина, кювет, їх призначення. Орієнтуватися на дорозі та різних її частинах під час руху; розуміти та розрізняти сигнали світлофора.

• Знати правила переходу вулиць на регульованих пішохідних переходах, безпечні місця переходу дороги у мікрорайоні закладу освіти та за домашньою адресою, знати та називати безпечні місця для ігор та розваг на вулицях.

• Знати правила користування громадським транспортом, очікування громадського транспорту; посадки та висадки пасажирів. Володіти правилами поведінки у салоні транспортного засобу, під час зупинки громадського транспорту.

• Знати і виконувати правові норми взаємодії учасників дорожнього руху.

«Увага! Діти на дорозі!»  -  навчальні лекції щодо знання та дотримань Правил  дорожнього руху.