Матеріально-технічне забезпечення
Теребовлянського профільного ліцею
У 1964 році було збудовано триповерхове приміщення навчального корпусу школи площею 2561 м2, триповерхове приміщення пансіону (спального корпусу) площею 2338 м2 та будівлі іншого призначення площею 1608 м2. Загальна площа приміщень - 6800 м2, проектна потужність закладу – 500 осіб.Теребовлянського профільного ліцею
Загальна площа земельних ділянок, що знаходяться у користування закладу – 9260 га.
Станом на 1 січня 2021 року в школі навчається 305 учнів.
Стан будівлі та приміщень школи відповідає державним санітарним правилам та нормам. Акти про готовність школи до нового навчального року оформлюються та підписуються своєчасно.
Усі навчальні кабінети забезпечені необхідною кількістю меблів: партами, кріслами, стінними шафами для навчально-методичної літератури, дидактичного та роздаткового матеріалів.
Демонстраційні прилади систематизовані і зберігаються у шафах навчальних кабінетів.
Щорічно здійснюється перезаправка вогнегасників (27 шт.), у 2018 проведено обробку дерев’яних конструкцій дахів навчального і спального корпусів вогнетривким розчином, у 2019 році у пансіоні (гуртожитку) встановлено протипожежну сигналізацію.
Під час освітнього процесу ліцей використовує 33 комп’ютери, окремо функціонують комп’ютерний лінгафонний кабінет та 2 комп’ютерні класи, сенсорна панель, 20 ноутбуків, 9 мультимедійних комплексів, 22 принтери, 1 копіювальний апарат, 2 сканери, 1 ксерокс, 10 телевізорів, 2 ламінатори, 15 електронних збільшувальних луп, 1 інтерактивна проекція на підлогу, цифрова метеостанція, сучасне обладнання кабінету хімії з цифровими лабораторіями
Школа підключена до мережі Інтернет.
Активно використовується на уроках і виховних заходах мультимедійне забезпечення.
Школа забезпечена навчально-методичною літературою відповідно до вимог програм.
Книжковий фонд становить 29770 примірників.
Для оптимально якісного провадження освітнього процесу у ліцеї використовуються:
- 1 кабінет української мови та літератури (мультимедійне обладнання);
- 1 кабінети математики (мультимедійне обладнання);
- 3 кабінети англійської та німецької мови, 1 з них з лінгафонним обладнанням;
- 1 кабінет історії (мультимедійне обладнання);
- 1 кабінет географії (мультимедійне обладнання), цифрова метеостанція;
- 1 кабінет біології (мультимедійне обладнання);
- 1 кабінет фізики (мультимедійне обладнання);
- 1 кабінет хімії (мультимедійне обладнання);
- 2 кабінети інформатики, в 1 з них (мультимедійне обладнання);
- 1 кабінет Захисту України;
- 1 медіатека (сенсорна панель)
- 1 кабінет учнівського самоврядування (телевізор);
- 1 сенсорна кімната (інтерактивна проекція на підлогу);
- 1 кімната арт-терапії;
- 1 кабінет практичного психолога;
- 1 кабінет соціального педагога;
- 1 кабінет ЛФК;
- 1 приміщення пральні
- 1 кабінет вчителя-логопеда;
- 1 кабінет вчителя-дефектолога;
- 1 актова зала;
- 1 кабінет-студія шкільного радіо «Sweet smile»;
- 1 кабінет християнської етики;
- 1 кабінет інформаційно-друкарських послуг;
- 1 комбінована майстерня та 1 майстерня для обслуговуючих видів праці яка обладнана швейними машинками та праскою.
Зала шкільної їдальні розрахована на 160 посадкових місць. Обладнання харчоблоку повністю оновлено, новими котлами, холодильниками, електроплитами, електром'ясорубкою, тістоміс, овочерізка, марміт, посудомийною машиною, водонагрівачем, картоплечисткою.
Водопостачання здійснюється із власної свердловини через водонапірну башту, опалення центральне.
Для перевезення учнів та педагогів ліцею використовує власний шкільний автобус та мікроавтобус.
Провадження освітнього процесу на належному рівні забезпечують усі приміщення закладу. Обслуговуючим персоналом школи постійно підтримується належний санітарно-естетичний вигляд шляхом правильної експлуатації, проведення косметичних ремонтів та збереження шкільного майна.
Робота з охорони праці в школі спрямована на виконання Законів України «Про охорону праці», «Про пожежну безпеку», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про дорожній рух», Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 № 1669. Директором призначено відповідальних за організацію роботи з охорони праці, за пожежну безпеку. Забезпечується виконання розпоряджень, наказів, інструктивних матеріалів із питань охорони праці, приписів органів державного нагляду і своєчасне виконання колективного договору, розділу з охорони праці. З метою створення безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу розроблено та затверджено наказом по ліцеї інструкції з охорони праці та безпеки життєдіяльності, своєчасно проводяться вступні інструктажі, інструктажі з охорони праці на робочому місці, інструктажі учнів перед проведенням екскурсій, лабораторних та практичних робіт, які реєструються у відповідних журналах: «Журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці для учнів», «Журнал реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці», «Журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці», «Журнал реєстрації інструктажів з питань пожежної та техногенної безпеки», «Журнал реєстрації інструктажів х питань електробезпеки на І групу допуску» «Журнал реєстрації цільових інструктажів». У кабінетах фізики, хімії, біології, інформатики, трудового навчання, спортивних залах оформлено стенди з техніки безпеки, у наявності акти-дозволи на функціонування всіх кабінетів та спортивного залу.